Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most az irigység beszél belőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az irigység beszél belőlem?

Figyelt kérdés

Figyeljetek ide, most akik párkapcsolatban vannak.

Fiu lány mindegy.

3 éve hogy napokig hogy napokig örlödöm legbelelül hogy nekem miért nem jön össze párkapcsolat.

amint megjön, a facebookot párocskák lepik

kapcsolotba vele, ide-oda szivecske vagy ilyesmi


lehet hogy most rosszindulatuan startolok:


naponta látok fotókat bejegyzéseket, hogy egymás pofájában gégéig hatolnak, legyen szó házas vagy párkapcsisokról.


egymásnak mondják "szerelmem, édesem" stb.


lehet hogy csak az irigység szól belőlem hogy szingli vagyok és még nem volt semmilyen csajom,


ezenkivúl nyálas, baromságnak hiszem az egészet, a szinglik felé mutató provokáció??


vagy csak ilyen rosszindulatú hogy ilyeneket kérdzek??


még valami: az én szempontomból olyan a házasság, vagy a párkapcsolat mint a Fűrész 3 ban amikor egy csávó mindenhol lánccal volt mewgkötve szobában?


Mondjátok kedves párok mi a véleményetek, hallgatom...


utó: nem vagyok homár


19 f



2014. aug. 25. 22:36
 1/5 Csillu17 válasza:
Te egy idiota vagy :D menj recskazni inkabb..
2014. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
figyi csak : [link]
2014. aug. 25. 22:52
 3/5 Csillu17 válasza:
Ez azert durva volt..
2014. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem van barátom sés tényleg nagyon szeretjük egymást , de az ilyen párbeszédeket és hasonlóakat elintézzük privátban. Ugyanis szerintem (szerintünk) is elég provokáló és gusztustalan ,mikor pl. csak szeretnénk elmenni sétálni ,vagy leülni egy kicsit kint és a fél méterrel arrébb lévő padon már 40 perce egymás torkában vannak (kortól függetlenül). Nekünk egy közös képünk van ,azt is viccből csináltuk mikor még nem voltunk együtt ,sőt először találkoztunk , és az egyetlen hely ahol kint van az a szobám fala.( Facebook-on még az sincs kint ,hogy együtt vagyunk , akinek tudnia kell róla az tudja is. Persze azt nem tartom rossz dolognak ha kint van ,ebben semmi provokatív nincs ,csak mi nem tartjuk lényegesnek. ) Azt meg hogy éppen együtt főznek ,vagy elviszik a kutyát sétálni nem feltétlen létfontosságú 5 darab csókolózós képpel a közösségi oldalakon illusztrálni , ha annyira jól érzik magukat akkor nem csinálnak fél percenként képet. Tehát nem azt mondom ,hogy néha egy-egy aranyos képet ne tegyenek ki vagy ne csókolják meg egymást nyilvánosan ,mert ezzel semmi probléma nincs , szeretik egymást ,nagyon szép dolog , csak ott kezdődik a gond ,mikor már ez az egész átcsap a nyáladdzós ,esetleg provokatív kategóriába ,mert valószínüleg a legtöbb ember nem kíváncsi arra ,hogy ki mennyire tudja a párja nyelvét lenyelni és hasonlóak.


A lánccal megkötözős hasonlatot nem tartom teljesen igaznak (de egyébként tetszik a gondolat ). Tehát egyikünkre sincsen szemellenző téve ,hogy márpedig másra rá sem pillanthat , mondjuk talán azért ,mert először is tudom ,hogy maximálisan megbízhatok a barátomban (úgy gondolom hogy ez egy alap követelmény egy egészsséges párkapcsolatban..persze néha-néha féltékeny vagyok de nem viszem túlzásba ,mert nincs rá okom) másodszor pedig azért mert mindketten tudjuk hogy nem olyan dolgokat nézünk rögtön a másik nemen amit sértőnek találnánk (ő a kezet vagy a szemet nézi , én pedig a hajat ) és ennyi ...És egyébként elfogadtuk azt is hogy attól hogy együtt vagyunk ugyan úgy maradtak a világon szép lányok és helyes fiúk , csak mi egymást tartjuk ilyen szempontból "tökéletesnek".

2014. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

furcsa ez az egész

ennek a kérdésnek azért kellett kikerülnie

hogy enyhitse a bennem lévő, fájdalmat de mást váltott ki.

tiszta non sense

2014. aug. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!