Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy döntsek? Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy van egy srác, aki most már a barátom. A helyzet az, hogy szüleimmel rengeteget veszekedtem miatta, ugyanis ma anyának személyesen bemutattam Őt, és őszintén nagyon meglepődött, nem tetszik neki, hogy egy ilyen fiúval vagyok együtt.. mert Ő egyébként félig cigány, emiatt voltak a veszekedések. Nagyon sok olyat mondott rá, amin megsértődtem, nagyon rosszul esett. A srác viszont azt hajtogatja, hogy nem akar elveszíteni, bármit megtesz, hogy anyáék megkedveljék Őt. Egyébként teljesen normális a fiú, semmi gond nincs vele, anyáék is belátták! Mert az elején azt is feltételezték ugye, hogy Ő olyan, mint a többi cigány.. De tényleg nem! Ezzel nincs is baj. Viszont őket a bőre színe aggasztja, ugye hogy cigány. Nem tudom, hogy tudom-e ezt csinálni így. És igazából én is szeretem, és teljesen normális, mindig keres, látom rajta, hogy tesz értem. A másik, hogy anyáék azt hajtogatják még folyton, hogy leszégyenítem őket, hogy a lányuk, akit eddig felneveltek, ilyennel vagyok, és nem ilyen fiú illik hozzám. És mit mondanak rá mások.. majd az utcára se mer majd kimenni. Mit tegyek? Hasznos véleményeket kérek, köszönöm!! :/

2014. aug. 26. 22:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket .. igazából az a baj, hogy én kezdem megszeretni ezt a fiút, de közben nagyon bizonytalan is vagyok. Egyébként én nem hinném, hogy ő olyan lenne, mint az átlag.. többen is mondták, és mindig bebizonyítja. Rendkívül figyelmes velem, megértő, és elfogadja a nemet, nincs semmi olyan reakció, amire nem vártam volna. A gondom az, hogy a szüleim nagyon nem örülnek, hogy én ezzel a sráccal vagyok, minden nap az arcomba vágják ezt, folyton cirkuszolnak velem. Én pedig egész nap feszült vagyok, ideges, nem bírok meg lenni itthon. Anyáéknak az a legnagyobb gondjuk, hogy megszólnak engem, illetve őket, hogy ilyen gyerekkel vagyok együtt. És majd az utcára se mernek kimenni miattam.. Ők nem azért dolgoztak, és nem azért adtak meg nekem mindent, hogy így adjam vissza.. Szerintem kicsit túlreagálják, nem tudom.. de nagyon kezd elegem lenni, nem tudom hosszú távon hogy bírnám ezt. A másik, hogy nehéz beismernem, de kicsit engem is foglalkoztatni, mit mondanának rólam az emberek.. :/ Nem tudom mit csináljak, nagyon bizonytalan vagyok. Közben nincs szívem kidobni, mert teljesen normális, aranyos, jófej srác. Mit tegyek? :/
2014. aug. 30. 01:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Már többen is írták, hogy nézd meg a családját,a rokonságát! Ők milyenek?! Mert az is nagyon sokat számít...
2014. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

Mindegy milyen a rokonság, nem az fogja meghatározni a srác személyiségét. Egy mintacsalád is tartalmazhat gonosz embert és egy "csürhe" is tartalmazhat egy lovagot.


Ha szereted, tarts ki mellette. Ha nem szereted, akkor dobd. Nem kell ezt túlfilozofálni.


A cigányoknál (akik ugyanolyan emberek mint bárki más) vannak rosszabbak. Őket gonosz embereknek hívják.

2014. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nehéz helyzet. De a te életed a tiéd.
2014. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Légy nyitott szemű, figyeld a fiút, hogy ne legyél 1 a sok közül. Ez minden fiúra érvényes. A szüleid szerintem vagy beletörödnek vagy nem mutatkoznak nyilvános helyen a fiúval.
2014. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Milyen a barátod családja, rokonsága??
2014. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mivel sokan kérdezitek, normális a családja, nincs semmi gond. Anyukája is nagyon aranyos velem.
2014. szept. 5. 18:54
 18/20 PearlDiver ***** válasza:
Igyekezz éleslátásra szert tenni, ismerj meg minden körülményt, korrekt módon térképezz fel mindent. Ezekután pedig fordulj a lelkiismeretedhez, meg fogja mondani, hogy kell döntened!
2014. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

Én sztem egy kép alapján meg tudom mondani, h normális srác, vagy nem, de ha ismersz fiút, akkor kérd meg, h beszéljen vele két szót, én minden csajnak ezt javasolnám, a pasik ugyanis tudnak objektíven ítélni. Persze ehhez vmi intelligensebb fiút kérj meg, aki mondjuk nem rád hajt, esetleg többet, s összegezd a véleményeket.


Amúgy, ja, bármelyik pasi lehet olyan, h csak meg akar fektetni, nem kell ehhez cigánynak lenni. Amúgy sztem a cigányok is ott idiótábbak, ahol többen vannak, mert ugye csoportosan élnek, s a hülyeségre mindenki fogékony, gyorsan eltanulja. Utóbbi gondolatom most jött, nem biztos, h igaz is. :)

2014. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Micsoda eredeti láv story:D still better than twighlight
2014. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!