Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal? Állandóan veszekeszünk!

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt a párommal és minden ami csak létezik (még a semmin is ) veszekszünk. Én nem akarok, de olyan dolgokat csinál ami elviselhetetlen. Akár mit mondok vagy csinálok az rossz, de csak ha online beszélünk, ha személyesen vagyunk együtt akkor nincs semmi baj.. (többé kevésbé) Egyikünk se akar szakítani, de én ezt már nem bírom .. kihűlt volna a kapcsolatunk ?

2014. aug. 27. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Húgomék kapcsolata is pont ilyen, állandóan hisztizik főleg a srác valamin, szerintem online mást se csinálnak csak veszekednek. (Sokszor megmutatja a beszélgetéseiket.) Szerintem se túl normális ez így, én nem látom értelmét az ilyen kapcsolatoknak. Nem lenne jobb valakivel akivel ki is jöttök rendesen?
2014. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. Valamiért ragaszkodom hozzá.. de én is tisztában vagyok vele hogy ez nem állapot, azért is írtam ki a kérdést..Hátha kapok valami tanácsot amivel megoldható:)

KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDEN VÁLASZOLÓNAK :)

2014. aug. 27. 15:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem változtat, akkor egy idő után PONT TE akarsz majd vele szakítani, mert már nem fogod bírni. Most még fülig szerelmes vagy, de ha már nem leszel ennyire odáig érte, akkor véget fogsz ennek vetni. Legalábbis ha nem akarsz mindig idegeskedni és veszekedni.
2014. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vágd pofán! ;)
2014. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!