Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme még folytatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még folytatni? (Hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Szóval lassan egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, az első fél év maga volt a mennyország. Mind kettőnknek ez az első valódi párkapcsolata. Viszont már nem tudom mit érzek. Mármint szeretem még, de vannak (szerintem) komoly problémáink.

Először is én jövőre érettségizek ő meg utánam egy évvel és mikor beszéltük, hogy hogy lesz az egyetem ő kijelentette, hogy én halasztok egy évet és megvárom őt különben szakítunk, mert ő nem hajlandó távkapcsolatban élni. Illetve még nyár elején lett volna pár osztálytárssal kis nyár záró buli az egyikünk nyaralójában. És hisztizett, hogy mit képzelek, hogy le merek menni. Jött le 3 csaj is, de 3 éve osztálytársak vagyunk. Ha eddig nem volt semmi most se lesz. Szóval ő is jött és miatta teljesen külön voltam a többiektől. (ő volt az egyetlen külsős). Aztán haverom hívott, hogy menjünk el sörözni egyik este. És megint kiakadt, hogy én nem mehetek. Pedig egy sarki kis kocsmába mentünk volna, mint 2 fiú.

Ehhez jön a folyamatos féltékenykedése. Ha bejelöl egy lány facen máris kérdezget, hogy ki az, honnan ismerem, miért igazoltam vissza stb. Folyton hisztizik, hogy megnézek más lányokat. Tény, hogyha valaki szembe jön az utcán (legyen az fiú, lány újszülött vagy 90 éves) végig mérem. De az együtt töltött 11 hónap alatt nem fordult elő, hogy egy jó csaj után is után néztem volna.

Elvárja, hogy én az együtt töltött napok (nyáron heti 4 teljes napot töltöttünk együtt hetente) ölelgessem, puszilgassam és szeretgessem. Ha ennek nem teszek eleget, akkor elkezd ütögélni, csapkodni, rugdal meg csikiz. Még ha egyszer-egyszer csinálná, vagy ha normális okot adnék rá megérteném. De egyszerűen teljesen bedurvul, volt már, hogy lila foltjaim lettek.

A szexuális életünk is borzalmas. Mikor összejöttünk gyönyörű, vékony lány volt. Azóta folyamatosan zabál, nasizik, egész nap fekszik az ágyban. És már meg is látszik rajta. És nem kicsit. Szóval már tényleg lötyög rajta a felesleg. És ezért néha nem is kívánom. Meg nekem napi 2 szex általában elég. Egy délelőtt meg egy kb este fele. Ő viszont fogja magát és rám mászik napközben és ha úgy van és nekem momentán nincs kedven szexszelni vele, akkor hisztizik.

És minden máson is hisztizik. Ha egy program le van mondva, ha megváltozik, ha bármi nem úgy történik, ahogy ő akarja, akkor jön a hisztike és nem lehet vele beszélni.


Igaz most csak a negatív dolgokat írtam le. És így nem feltétlenül lehet megmondani, hogy mit tanácsoltok, de légyszíves segítsetek :)


Előre is köszönöm :)


18/f (barátnő 16/l



2014. aug. 31. 22:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
szerintem van értelme. biztos a világ minden kincsénél jobban szeret ez a lány. beszéld meg vele próbáljátok meg nincs semmi veszteni valótok ha próbálkoztok. ha meg el se mondod neki mi a bajod akkor meg ne várj csodát. néma gyereknek anyja se érti a szavát! biztosra veszem hogy ebbe a kapcsolatban nem csak ő a hibás feltétlen beszéld ezt át velem mielőtt bárhogy is döntesz, megéri remélem minden rendbe jön, ne törd össze csak ha már minden kötél szakad. vagy már egyáltalán nem szereted?
2014. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem is beszéld meg vele aztán dönts, ha látsz egy nagyon kicsi reményt is, ugorjatok neki és hozzátok helyre
2014. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tipli. Mielőbb!
2014. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mire jutottatok?
2014. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az én exem barátnődnél jóval durvábban féltékeny volt. Amikor a családommal mentem strandra azt mondta hogy nem fogja hagyni hogy más lásson engem bikiniben ezért ügyesen megtervezte, hogy VÉLETLEN aznap ő is ugyanarra a strandra ment. Elszakított a családomtól és amikor azt mondtam hogy velük is szeretnék jönni mivel velük mentem teljesen fel volt háborodva.

Másik meg amikor koncertre mentem barátnőimmel hát nem megjelent ott is teljesen véletlenül

2014. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ő csak túlságosan szeret téged. beszéld meg vele adj neki esélyt, hogy megváltozzon ha egyáltalán meg akar mert ha nem képes megváltozni érted akkor mehet a levesbe.ha meg igen akkor főleg megéri! velem is hasonló játszódott le nem rég én szakítottam a hölggyel mert azt hittem nem szeretem. aztán pár hétre rá elkezdett hiányozni meg tudtam hogy ő nagyon kivan és megbeszéltem vele hogy képes lenne e változni meg hogy egyáltalán oldjuk meg a dolgokat aztán akkor előbb randi aztán minden ment a maga rendjén. nem bántam meg hogy megpróbáltuk még egyszer ,igaz hogy először féltem hogy nem jönnek vissza a régi érzések de most jobb mint valaha mert már tudjuk min kellett változtatni és ő is tesz a dologért rendesen szóval hajrá! ha látsz rá esélyt akkor egy próbát megér veszteni nem veszthetsz vele semmit. 21f 19l
2014. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válsszokat :) végül sikerült sajnos elérnie, hogy hezitálás nélkül szakítsak vele. Úgy volt, hogy megint elmegyünk iszogatni és hát úgy ahogy belenyugodott, de aznap délután délután belépett a facembe és számon kérte rajtam, hogy kivel mit beszélek. majd az e-mailembe lépett be és onnan eljutott ehhez a kérdéshez. utána könyörgött, hogy adjak még egy esélyt neki, de én ezek után nem láttam semmi értelmét. szóval véget ért sajnos :-/
2014. szept. 17. 06:05
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
elèg gyász hogy kutakodott utánad de latom szereted mèg kerdezd meg tole hogy miert lepett be a profilodra meg hogy megbanta e tanult e belőle mert ezt mèg helyre lehet hozni mindenki hibazik olykor olykor aztmondom ulj le vele es beszeljetek meg mert eznem akkora dolog hogy most szakitani keljen leckeek eppen eleg volt hogy most kidobtad hidd el hogy ezutan mar csak jobb lenne a kapcsolatotok
2014. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 andras1994 válasza:
33%
én ezt nem teljesen értem te most azért dobtad a nődet, mert túlságosan szeret és ezzel megfolytott vagy mi a túró? mert nekem ebből a viselkedésből ez jött le csak sajátosan fejezi ezt ki ennyi. én bsztam már el olyan lánnyal aki ilyen kaliberű lehetett hisztizett ha nem szeretgettem és nem engedett el sehova mert féltett aztán elegem lett és hiába jöttem rá hogy a fenébe szeretem őt mert belefáradt abba hogy utánam rohangált könyörgött, hogy ő megváltozott de nem foglalkoztam vele egy jó ideig aztán utána meg én koppantam és én voltam szarul.pedig csak meg kellett volna beszélni a dolgokat egyeségeket kötni meg ilyenek. azóta egy normális kapcsolatom nincs mert nem tudok szerelmes lenni másba de ő meg már nem fogad vissza. szóval normális vagy? ha bajod van beszéld meg vele. tudod te mekkora szerencséd van azzal, hogy valaki ennyire szeret?biztos valami világi nőfaló pösc lehetsz hogy így hagyod menni mert úgy is jut egy ujjadra 10 másik ... más egy kapcsolatban fele ennyi szeretetet nem kap. jobb lenne ha nem is foglalkozna veled és mehetnél amerre látsz és nem érdekelné hogy éppen kivel kúrzs vagy nem? ha meg úgy érzed sok neked akkor beszéld meg vele ha a kapcsolatotok elején normális volt akkor felfogja, ha rájöttél, hogy szereted akkor adj neki esélyt igaza van pár előttem szólónak ha belátja hogy egy hisztérika volt akkor már csak jobb lehet. ha gondolod elmesélhetem privátban, hogy mi volt velem hátha tanulsz belőle vagy elmondhatod te a részleteket mert nem teljesen értem én ezt most. azt mondtad szereted de nem adsz neki esélyt , most szereted vagy nem? most kiváncsivá tettél.
2014. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!