Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek jól működik közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek jól működik közületek a kapcsolata azoknak miért?

Figyelt kérdés

Min múlik szerintetek? Ha lehet ne csak általánosságokat mondjatok, hogy jó szex vagy szeretjük egymást, hanem kicsit személyesebben, jobban kifejtve.


Pl. Az egyik fél sokkal inkább vezető típus és a másik pedig passzol a világába. Vagy van valami közös perverziótok. Ilyesmire gondoltam.



2014. szept. 9. 01:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a dolog veleje, hogy szerelemből indult-e a kapcsolat. Ha igen, és átalakult szeretetté, akkor mindent meg lehet bocsátani a másiknak, mindent meg lehet beszélni vele, és biztos oda-vissza így van ez. De ha az elején nem volt meg az az érzés, hogy meghalnék, ha nem ő lehetne a párom, és senki más, akkor az ember egy életen keresi azt az embert, akivel kapcsolatban így tud érezni. És szinte várja a hibákat a másikban, hogy adott alkalommal búcsút mondhasson neki. Pláne ha a fiút csak úgy "befogták" a házasságba egy születendő gyerekkel...
2014. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Synesztro ***** válasza:
26/F Mi nem a kimondott együtt élési szabályokat alkalmazzuk, hanem az egymás mellett élőt. Nem félreérteni, nem nyitott a kapcsolat, egy fedél alatt lakunk már több mint 4 éve (5 éve vagyunk együtt). A párom most lesz 30 Januárban. Nekünk azért működik ilyen jól a kapcsolatunk (éves szinten jó ha volt pár nagyobb vitánk, tányérdobálódzós soha), mert ő is én is nem akarjuk magunkat szorosan egymás mellé zárni. Ha el akar valahova menni, bejelenti, é elmegy, sehova nem gátolom. Ha felhív, és azt mondja hogy késő délutánig beül a férfikollégájával az XY kávéházba, nem féltékenykedem. Ha átjönnek a haverok, kacérkodik, esetleg valaki ölébe ül nem csinálok rinyát. Ugyanez fordítva. Ha én eltűnök 4 lányismerősömmel egy napra a strandra, és neki nincs kedve jönni, nem jön és kész, de nem hisztizik. 110%os a bizalom, nyugodtan megnézhetjük egymás üzeneteit stb. Hagyjuk egymást élni. A szex bitang jó, még ennyi év után is, átlagban néha feldobjuk vmivel. A gondolkodásmód is hasonló, a hűségre való hajlam is. Csak egy példa, ha itt vki priviben ráír, hogy szeretne tőle vmit, azonnal szól nekem, és megkérdezi húzhatja e az agyát picit? Sosem tiltottam. mindíg megmutatja az ilyen jellegű dolgait nincs titok, max a kari ajándék;D
2014. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!