Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyorsan kiszeretett volna belőlem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy jóba lettem egy lánnyal, csókolóztunk. Elmondta, hogy mit érez irántam, szeret, de nem tud minket elképzelni együtt. Egy suliba járunk szóval majd nem mindennap találkozunk. Közben kiderült, hogy az exével még mindig jár, jogosan megharagudtam rá és már hetente is 1x 2x beszélünk. Mindig néz, de már nem köszön. Már nem szeret?
2014. máj. 21. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig se volt ez nagy szerelem.
2014. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem volt beléd szerelmes, "nem tud minket elképzelni együtt"
2014. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:
Barátzónába kerültél. Nehezebb innen kikeveredni mint ismeretlenként felszedni... Talán ha másokat hódítassz meg előtte, mondjuk minden héten egyet, az bejöhet hogy átrakjaa a rólad kialakított sablont a fejében az egyik kategóriából a másikba...
2014. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!