Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves meleg fiúk, ti amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves meleg fiúk, ti amikor megnézitek a Titanicot a barátotokkal/párotokkal, akkor ti szoktatok sírni? (főleg a végén) és ha igen, mi váltja ki a sírást?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is érzékeny vagyok, de a Titanicon max röhögni tudtam, mert a folyamatos nyáladzást nem lehet máshogy elviselni (csak úgy, ha nem nézed)...vannak olyan filmek, amiken lehet könnyezni, de erre teljesen heteró ismerőseim, barátaim és rokonaim is képesek, az empátia nem a nemi orientációtól függ.
2014. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Titanicon nem sírtam,viszont a Csillagainkban a hibán sírtam
2014. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Részletet látva belőle abban bízom, hogy sohasem alacsonyodom le odáig, hogy végig megnézzem. Már Leomszió De Kapribogyó is elriaszt a megnézésétől.
2014. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem bőgtem rajta ahogy más filmeken sem. De még csak küszködnöm sem kellett a könnyeimmel, csak egyszerűen nem sírok, nálam ez így megy.


19/F/M

2014. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!