Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogyan lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Összejöttem a közvetlen szomszédommal, aki nagyon szerelmes volt belém, és én is belé, de szakítanunk kellett. Ő már továbblépett, és teljesen közömbös, bár az új barátnőjét nem hozza ide.. Minden nap látom/vagy hallom őt (szomszédosak a szobáink), és irtó nehéz így felejteni. Elköltözni egyikünk sem tud. Hogy lehet így továbblépni? 23/L
2014. szept. 8. 18:36
 1/1 anonim válasza:
Sajnos csak annyit tudok mondani hogy az idő minden sebet begyógyít és egyik pillanatról a másikra át fogsz libbenni abba az állapotba hogy le tudod zárni magadban stb.. addig is találd fel magad ismerkedj másokkal élőben,neten, edzél filmezz sorozat zene hallgatás könyvolvasás stb stb.. szerintem ez lenne a megoldás ^^ üdv f25
2014. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!