Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy végre megbecs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre megbecsüljön a pasim? Vagy ezt már elrontottam, és inkább szakítsak, különben csak mégtöbbet fogok szenvedni? Help

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy pasit, az elején minden jó volt, nem volt olyan nap, hogy ne beszéltünk volna, pedig elég sokat dolgozik, de egy nap többször is beszéltünk, a randikon is odafigyelt rám, minden rendben volt. Viszont kb másfél hónapja járunk és valahogy megváltozott. Már nem keres olyan "lelkesen", ezt sokszor fogja arra, hogy dolgoznia kell, vagy fáradt és értsem ezt meg... A találkozókat is kb mindig én szervezem meg, sokszor késik, én meg várok rá... Kb mindent elnézek neki, mert ez az első igazi kapcsolatom és tényleg próbálok mindent megadni neki, szeretni őt teljesen, elfogadni a hibáit. Úgy érzem szükségem van rá, mert alig van valakim rajta kívül. Viszont ő nincs igazán az életemben, hétköznap alig beszélünk, hétvégén se tudunk sokat együtt lenni, és habár az elején még gyengéd volt meg minden, már kb csak én vagyok az, aki bújik hozzá, ő alig szeretget. :/

Nem tudom, hogy mit csináljak, van, hogy utalok ezekre a dolgokra, hogy mi bánt, de akkor mindig azt mondja, hogy szeret engem, és hülyeségeket gondolok. De akkor is ezt érzem... :/ Olyan, mintha neki kb mindegy lenne, hogy együtt vagyunk-e, vagy sem, szeretném azt hinni, hogy fontos vagyok neki, és van, hogy ezt kimutatja, de őszintén nem érzem ezt. :/

Szerintetek mit tegyek? Hagyjam ott, vagy valahogy kicsit "húzzam", hátha észbe kap? 20/L



2014. szept. 30. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2014. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ő nem az a bújós típus.
2014. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 évvel idősebb nálam
2014. szept. 30. 21:55
 4/11 Evergrey ***** válasza:
Belekényelmesedett a kapcsolatba, garantáltnak vesz téged. Szerintem ne trükközz, csak őszintén mondd el neki, hogy elhanyagolva érzed magad. Aztán ha nem változik, vagy nem tartósan, akkor hagyd ott.
2014. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De, az elején az volt. Mindig ő kezdeményezte az ilyeneket. :/
2014. szept. 30. 21:56
 6/11 anonim válasza:
Ha sokat dolgozik, akkor érthető, hogy fáradt, viszont ez egy életen keresztül így lesz. Szerintem légy határozott és őszintén beszélj vele, mondd ki mi bánt, mert ha csak utalsz rá, lehet nem érzi át a helyzet komolyságát. Ha ezek után sem tapasztalsz érdemi változást, szerintem szakíts vele. Biztosan nehéz lehet, de nem rágódhatsz ezen állandóan, olyannal ne légy aki nem becsül meg téged. Remélem tudtam segíteni. 23/F
2014. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy szereted, szóljon ő, ha látni akar. Te nem akarod zavarni őt.

Aztán tényleg ne keresd. Néha írj neki esetleg üzit, hogy él-e még, ha gondolod, de találkára ne hívd!

Ha tényleg szeret, majd feltűnik neki a hiányod és érdeklődni fog utánad.

2014. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából elég nevetségesnek érzem magam, mert megmondani sem akarom neki direktbe, mert attól félek, hogy azt mondja, hogy tényleg nem szeret, és elhagy, ezzel meg nem akarok szembesülni. :/ Pedig nekem is jobb lenne, mert ez így nem állapot. Csak az a baj, hogy előtte is annyit szenvedtem a párkereséssel és nem lenne energiám újrakezdeni az egészet, viszont ehhez sem lesz hosszútávon. :/ Úgyhogy muszáj lesz beszélnem vele.
2014. szept. 30. 21:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő is látni akar minimum 1x egy héten, de azt már nem tervezi meg, hogy akkor mikor legyen meg hol, stb. Mindig azt mondja, hogy neki mindegy, legyen úgy, ahogy szeretném... De ha én nem szervezném meg, akk kb nem is találkoznánk szerintem.
2014. szept. 30. 22:00
 10/11 anonim válasza:
Próbáld ki hogy nem keresed őt annyira, próbálj meg nem szervezni semmit, nézd meg mit fog csinálni. Nekem szinte teljesen ilyen kapcsolatom volt, a pasi még meg van, csak mostanra már többet talizunk, ez csak egy időszak volt neki, amikor több dolga volt, munka, otthoni gondok, stb. Én türelmes voltam, de közben szenvedtem is... Rossz volt az az időszak, de túltettem magam ezen. Ne hagyd ott őt, azt javaslom.
2014. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!