Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy végre megbecs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre megbecsüljön a pasim? Vagy ezt már elrontottam, és inkább szakítsak, különben csak mégtöbbet fogok szenvedni? Help

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy pasit, az elején minden jó volt, nem volt olyan nap, hogy ne beszéltünk volna, pedig elég sokat dolgozik, de egy nap többször is beszéltünk, a randikon is odafigyelt rám, minden rendben volt. Viszont kb másfél hónapja járunk és valahogy megváltozott. Már nem keres olyan "lelkesen", ezt sokszor fogja arra, hogy dolgoznia kell, vagy fáradt és értsem ezt meg... A találkozókat is kb mindig én szervezem meg, sokszor késik, én meg várok rá... Kb mindent elnézek neki, mert ez az első igazi kapcsolatom és tényleg próbálok mindent megadni neki, szeretni őt teljesen, elfogadni a hibáit. Úgy érzem szükségem van rá, mert alig van valakim rajta kívül. Viszont ő nincs igazán az életemben, hétköznap alig beszélünk, hétvégén se tudunk sokat együtt lenni, és habár az elején még gyengéd volt meg minden, már kb csak én vagyok az, aki bújik hozzá, ő alig szeretget. :/

Nem tudom, hogy mit csináljak, van, hogy utalok ezekre a dolgokra, hogy mi bánt, de akkor mindig azt mondja, hogy szeret engem, és hülyeségeket gondolok. De akkor is ezt érzem... :/ Olyan, mintha neki kb mindegy lenne, hogy együtt vagyunk-e, vagy sem, szeretném azt hinni, hogy fontos vagyok neki, és van, hogy ezt kimutatja, de őszintén nem érzem ezt. :/

Szerintetek mit tegyek? Hagyjam ott, vagy valahogy kicsit "húzzam", hátha észbe kap? 20/L



2014. szept. 30. 21:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy sok a dolga, olyan munkája van, ami mellett nem sok szabadideje van. Ez nehéz volt az elején, de elfogadtam és nem ez a baj. Hanem az, hogy régen ugyanennyi dolog mellett keresett állandóan kb., mostmeg ennek a fele van, és akkor még sokat mondtam.
2014. szept. 30. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!