Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan félek egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan félek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Van egy csaj viszonylag jól néz ki szerintem. Kapcsolatban van, de számára ez olyan nyitott, hogy már többször is kiderült, hogy megcsalta a barátját (nem tudom, hogy a barátja egyáltalán tudja-e). Legutóbb egy kapcsolatban lévő fiúval tette meg, aki nagyon sokáig kitartott amellett, hogy ő szereti a barátnőjét és hűséges. Utólag kiderült, hogy mégis megtörtént köztük az eset és szakítottak. Na most ez a csaj rámozdult a barátomra és szerintem ugyanezt akarja. Barátom azt mondja, hogy ne féljek, mert jól érzi magát velem és nem fog semmi rosszat se tenni én mégis parázok. Ha eddig mindenkinél elérte a célját, ez se akadályozza meg. Szerintetek tényleg félnem kell? Barátom is az a hűséges típus, de akkor is.

2014. okt. 23. 23:12
 1/1 anonim válasza:

Ha a barátod szeret, és veled jól érzi magát, akkor ezt a lányt lepattintja azzal a lendülettel, ahogy jött.


Ha nem, akkor örülj neki, hogy a barátodtól minél hamarabb megszabadulsz. Ilyen egyszerű.


Ha nagyon zavar, akár felnyomhatod a "kúpot" a lány barátjának, hogy mostanában sokat lebzsel a barátodnál. ;)

2014. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!