Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el teljesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinti016 kérdése:

Hogy felejtsem el teljesen?

Figyelt kérdés

sziasztok. az a helyzet, hogy pár napja szakítottam a barátommal. nagyon megvisel mindkettőnket. mikor szakítottam vele, teljesen kiborult, sírt is miattam, még mindig. majd megszakadt a szívem... én is nagyon szeretem őt, és hiányzik, de sajnos nagy ok volt arra, hogy meghoztam a végső döntést. ő teljesen megértett engem, tiszteletben tartja a döntésem. viszont így is rossz mindkettőnknek a helyzet. nem tudom mit csináljak ezzel a helyzettel, egész nap sírok, de már lassan sírni sem tudok, annyit sírtam a dolog miatt.. nagyon szívesen várok tanácsokat, hogy tudnék könnyen túl lépni rajta. nagyon nagy hatással van rám ez az egész. köszönöm! :/

akit esetleg érdekel a valódi ok, privátban kérdezze, nem nagyonszeretném ide kiírni. nagyon jó lenne, ha tudnátok tanácsokat adni. még egyszer nagyon köszönöm!



2014. okt. 31. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szia
2014. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár év, és rendbe fogtok jönni mindketten. Addig tűrni kell, minden nappal jobb lesz.
2014. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot és az idő majd segít a dolgon. Ha ennyire megvisel akkor készülj fel hogy akár ehhez évek is kellenek majd :/ Sajnálom
2014. okt. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a szülők eltiltottak egymàstól..de ha nem megìrhatod privibe
2014. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó! igen, pontosan..
2014. okt. 31. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!