Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elengedjem? A barátnőm 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem? A barátnőm 3 év után (többi lent)

Figyelt kérdés
18F vagyok és barátnőm nem illik (18L) egy osztályba járunk) hozzám mindenki irigyli de ő valamit mégis szeret bennem de az utóbbi idő mintha elmúlt volna. Azon gondolkoztam hogy elengedjem hátha jobb lesz neki erről kérnék véleményt. Néhány dolog rólam kicsit pocakos vagy (94kg és 189 cm magas) rettentően manipulálom a környezetemet Dök titkár vagyok több főbb posztot töltök be az iskolában . Ezen kívül furcsa zenei érdeklődésem ugyanis magyar nótát hallgatok nagy részben. A barátnőm viszont teljesen más ő szép sovány más zenei stílusa van és ö tökéletes.Nem tudom jó lenne ha boldog lenne bár igy is boldog de én azt szeretném ha még boldogabb lenne . Csak nem tudom hogy viselném el más karjaiban. Kérem trollok kiméljenek

2014. nov. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást akkor legyetek együtt de ne akard birtokolni!! (már ha nem erre vágyik)
2014. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer felnősz agyilag, megérted Te is, hogy nem az számít, van-e pocakod, vagy sem. Ha valaki szeret, szeret a pocakoddal együtt is. Ha meg nem szeret, akkor amúgy se szeretne.

És azért, mert te nem vagy elégedett magaddal, vagy nem látod magad elég helyes pasinak, lehet, hogy más - jelen esetben a barátnőd - még igen is jópasinak tart. Hidd el, ha mondja. Legyen önbizalmad!

2014. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább ő tud fogalmazni, írni? O.o
2014. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó cuncu, dök titkár? Örökölted a posztot mi?
2014. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!