Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megcsal a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a barátom? A többi lent. Kicsit hosszú, de remélem elolvassátok és elmondjátok a véleményeteket.

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a féltékenykedő lány, sem az aki nem merné megmutatni a barátnőit a barátjának...direkt bemutattam mindnek stb..sajnos úgy hozta, hogy én Angliába költöztem, barátom meg otthon maradt.Elmesélte, hogy volt egy álma, hogy 3asba csinálja velem meg a barátnőmmel, nem zavart, csak álom, addig nem baj.

Egyszer skypeon elkezdte, hogy mondania kell valamit, én meg már elkezdtem izgulni, hogy: juuu okéé:DD...erre elkezdi, hogy ráírt a barátnőmre, hogy benne lenne e a 3asba és hogy én mit szolok hozzá?..Akkor szakítottam, de könyörgött, hogy fogadjam vissza és hogy bebizonyitja h bízhatok benne..

Rendben, 1 hónap után ugyahogy visszajött a bizalmam, haza utaztam 1 hétre, Magyarországra.

Csináltunk egy házibulit, ahol szintén ott volt az a barátnőm meg a barátom.

Es egymást csikizték, kergették, barátom még harapdálta is a lábán, karján stb...

Eléggé szíven ütött mert azt hittem, hogy égni fog a pofájáról a bőr, de nem...

Szerintetek ez már megcsalásnak számit?

Lehet, hogy nem volt csók meg ilyenek, de nekem a harapás már akkor is túl intim,,,főleg, hogy ott vagyok..de közbe meg hacsak egyszer is szoba hozok egy fiú haveromat, akkor a barátom már egyből kiakadt, hogy mégis, hogy merek másokkal ismerkedni..

Tudom, kicsit hosszú..de remélem elmondjátok a véleményeteket, mert kissé már összevagyok zavarodva és nem akarom hogy az 1 éves kapcsolatom vége legyen.

Előre is köszönöm:)



2014. nov. 4. 22:27
1 2
 11/11 candrea válasza:
Szerintem ha igazán szereti az ember a másikat akkor nem csinál ilyet előtte.
2014. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!