Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » En reagalom csak tul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom csak tul, vagy nektek is rosszul esne kicsit a dolog, mint nekem?

Figyelt kérdés

Èn reagàlom tùl?

Parommal 2 eve vagyunk egyutt, osszekoltoztunk nyaron. O elegge szeret xbox-ozni, es nekem is tetszene, de hogy is mondjam..

Haverjaval szokott jatszani, meg. Haverja baratnojevel harman .

A problema ott kezdodik, hovy mint mondtam, nekem is tetszene, es en is szeretnek vele/veluk jatszani.

Haverja ha ott van noje, akkor mindig egyutt jatszanak, es mar kezd idegelni a dolog.. nem az higy harman jatszanak, az oke. Sokkal inkabb az zavar, hogx en elegsokszor mondom paromnak hogy akarok jatszani, de mindig azt a valaszt kapom hogx nem tudok jatszani, elobb had kezdje el majd utana gyakorlunk mert ugye en elesbe nem mehetek.. es ebbol jon a gond: soha nem akarja, hogy en is jatszak.. ahelyett higy neha segitene, es gyakorolnak ugx hogy nem neten megyunk, mert ugy nem szamolja a gep a pontot, mindig inkabb haverjaval megy.. es eleg rosszul esik, hogy haverja hiv engem jatszani, parom pediv n akarja.. es ugye itt jon az, hogy szoktam neki mondani hogy de azert adam baratnoje jatszhat, neki prultok, es egyebkent a csaj olyam szinten van mont en, o se nagyon tud jatszani.. n feltekeny vagyok. Inkabb zavar hogy ot hagyjak jatszani, engem meg nem.. egyszerien rosszul esik.. :(

Es hiaba hangoztatom paromnak ezt, nem erdekli.. mindig azzal jon: NEM TUDOL JATSZANI.

Egyevkent legutobb megszolalt, hogy o nem szereti ha a csaj jatszik, de meg sem tud szolni haverjanak most meg meg a csaj nevet irta ki a sajatjahoz.. ez meg a amsik dolog, idegesit hogy a hata mogott igy dumal, de azert szolni nem tud hogy ne jatszon.. viszont ha en akarok... bocsanat , eleg ossze vissza irhattam de elegge idegesito szamomra a dolog, mert olyan jo lenne vele neha kettesben jatszani, igy egymas mellett ahelyett hogy unatkozva itt kene bamulnom ahogy ok jol erzik magukat,l.

Egyebkent sokszor elfoglalom magam kozben, de amikor nem, akkor tenyleg jatszani szeretnek..

Most is mondtam ismet, hogy jarszani szeretnek, es oda sjzolt, hogy nem tudsz hatszani, ugy hogy megyunk 3v3-mat? De bezzeg veluk tud menni...

Nem mindig akarok jatszani, de neha nepjan jo lenne..



2014. nov. 8. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eltérőek vagytok, a dolgok nem működnek rendesen: LAPÁT
2014. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :) jàtszak veled?
2014. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha elég genya vagy legközelebb szexné behívod a szeretődet és nekiállsz vele nyomni (vagy 2 sráccal egyszerre) és mikor barátod is be akar jönni mondod: TE NEM TUDSZ JÓL SZEXELNI. Majd később mikor nem akarom élvezni jöhetsz.
2014. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Elkezdtem olvasni, a lenyeget szerintem felfogtam.

Mivel te vagy a no, valoazinuleg, biztos tulreagalod....

2014. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben kihúznám a vezetéket utána pedig elmondanám neki MEGINT a problémámat. Biztos fel lenne lázadva, de ha máshogy nem érti meg, hátha így felfogná.
2014. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy jott ide a szex dolog, de ott minden rendben van, es nincs szeretom, sosem csaltam meg. :)

Egyebkent gondolkoztam mar hogy kihuzom..

Egyszer kihuztam egy kabelt, es nem vettem eszre hogy az xbox-e az meglazult, es ugye bar elment, es elkezdett kiabalni hogy mert huztam ki es dugjam vissza.. nem szeretnek vitatkozno, most is egy kicsot ossze kaptunk, es nana hogy en vagyok a hisztis..

2014. nov. 8. 19:11
 7/12 A kérdező kommentje:

2-Es.. ha a parom lenned tudod hogy orulnek?:) vele nagyon szeretnek.. de hat m1 .

Egyebkent mas tere. Nincs problemank.. jokat tudunk beszelgetni, nevezgelni de konolyan is tudunk leni, jo kis kapcsolat.. neha persze megvannak a vitak, de 1-2ora es kibekulunk, meg megbeszeljuk oket.

2014. nov. 8. 19:12
 8/12 A kérdező kommentje:

Elnezest a helyes irasert, meg azert ahogyan most ossze-vissza irok, csak felhuz a dolog...

A xsaj nevet atirta, azt hiszi ez zavar es feltekeny vagyok.. pedig NAGYON NEM EZ A PROBLEMA..

2014. nov. 8. 19:16
 9/12 vorarlberna ***** válasza:
Vele beszéld meg, főleg ha együtt laktok már akkor nincs mese, ezt meg kell oldani, mi is tudunk a párommal kockulni ha olyan a kedvünk. Elkezdte azt csinálni, hogy bejelentkezett a nevemen és amikor hazaértem ott ment és lőtt. Szörnyű volt a statja, de aztán a fejemhezvágta, hogy te is így kezdted...Persze, nálam is sokáig tartott, de belejött, mivel játszotok? Miért nem PS 3?
2014. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Adnék én neked joystick -ot.... Kis cyber generáció....
2014. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!