Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt én reagálom tul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt én reagálom tul? Vagy tényleg nem szép dolog volt ez tőle?

Figyelt kérdés

1 éve van barátom( 19 évesek vagyunk)

ma azt mondta nekem hogy nem tudunk találkozni holnap mert sok melója lesz. De aztán én utlóg hallottam hogy egy haverjának azt mondta hogy holnap menjen át ráér mert alig lesz meló!Én sosem szólok ha a haverokkal van,nem vagyunk sülve főve sem eggyüt.Lehet hogy tul reagálom ,de rosszul esik, mert mi vagyok én házisárkány akinek hazudni kell hogy egy haverjával találkozhasson?Szerintetek beszéljek vele erről?


2009. júl. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúúú, hát én tuti szóvá tenném:D Én nagyon mérges lennék, h a haverokra ráér, de rám meg nem :@


Az ő oldaláról nézve a dolgot viszont: a fiúk haveroknak mindig ráérnek:D Akkor is, ha nem, ez már csak így van. Szóval lehet h tényleg sok a meló, de ettől a haver még jöhet.


Én a helyedben szép nyugisan azért rákérdeznék, hogy ez mégis milyen akció volt a részéről

2009. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem reagálod túl, velünk is volt ilyen... hogy tőlem ment haza, mert hogy fáradt meg ilyenek, aztán kiderült, hogy a haverjával még felment a városba mászkálni ... :/ arra nem fáradt....

szoval én is megemlitettem neki... de hát ők nem ugy fogják fel a dolgot hogy meg akarnak bántani, ez nekik ilyen.. a csajok szeritnem ezt nem fogják sose megérteni, köztük én se...:S

2009. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne reagáld túl.

Nyugodtan(!) kérdezz rá, lehet, hogy egy kis távolságra van szüksége a barátodnak. Ez nem jelenti, hogy nem szeret, csak talán túl közel kerültél hozzá, annyira, hogy az neki már kellemetlen. Ez egy folyamat. Ha most még jobban a nyakába akaszkodsz, akkor azt érheted el, hogy úgy érzi megfojtod, és ki akar majd menekülni a kapcsolatból. Ha türelmes vagy, megérted, hogy szüksége van kapcsolatra Rajtad kívül is, akkor viszont nincs semmi gond, hisz nem másik nő felé kacsintgat, hanem csak a haverokkal akar lógni.


A döntés a kezedben. Mennyire szereted, mit szeretnél Te? Mindenképp beszélj vele, csak az a kérdés, mit/hogyan? Azt tartsd szem előtt, hogy Ő valamiért úgy érezte, nem lehet őszinte Veled. Ez önmagában nem bántás, lehet, éppen azért tette, mert fél, hogy megbántana ezzel. Szerintem legjobb az őszinteség lenne mindkét fél részéről, ha képesek vagytok rá. Te engedd meg neki, hogy őszinte legyen, ezt fejezd is ki valahogyan. Te is legyél őszinte, és kérd az Ő őszinteségét cserébe!

2009. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek iratod ki megint a kérdést? Tegnap történt ez az egész, azóta sem sikerült megbeszélni? Amúgy én egyszerűen csak szóvátettem volna neki, hogy véletlenül visszahallottam amit a haverjának mondott, hogy is van ez? Hozzátenném, hogy nem baj, ha néha a haverjával akar lenni, nem velem, de ezért ne hazudjon. Ennyi.
2009. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!