Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » En reagalom csak tul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom csak tul, vagy nektek is rosszul esne kicsit a dolog, mint nekem?

Figyelt kérdés

Èn reagàlom tùl?

Parommal 2 eve vagyunk egyutt, osszekoltoztunk nyaron. O elegge szeret xbox-ozni, es nekem is tetszene, de hogy is mondjam..

Haverjaval szokott jatszani, meg. Haverja baratnojevel harman .

A problema ott kezdodik, hovy mint mondtam, nekem is tetszene, es en is szeretnek vele/veluk jatszani.

Haverja ha ott van noje, akkor mindig egyutt jatszanak, es mar kezd idegelni a dolog.. nem az higy harman jatszanak, az oke. Sokkal inkabb az zavar, hogx en elegsokszor mondom paromnak hogy akarok jatszani, de mindig azt a valaszt kapom hogx nem tudok jatszani, elobb had kezdje el majd utana gyakorlunk mert ugye en elesbe nem mehetek.. es ebbol jon a gond: soha nem akarja, hogy en is jatszak.. ahelyett higy neha segitene, es gyakorolnak ugx hogy nem neten megyunk, mert ugy nem szamolja a gep a pontot, mindig inkabb haverjaval megy.. es eleg rosszul esik, hogy haverja hiv engem jatszani, parom pediv n akarja.. es ugye itt jon az, hogy szoktam neki mondani hogy de azert adam baratnoje jatszhat, neki prultok, es egyebkent a csaj olyam szinten van mont en, o se nagyon tud jatszani.. n feltekeny vagyok. Inkabb zavar hogy ot hagyjak jatszani, engem meg nem.. egyszerien rosszul esik.. :(

Es hiaba hangoztatom paromnak ezt, nem erdekli.. mindig azzal jon: NEM TUDOL JATSZANI.

Egyevkent legutobb megszolalt, hogy o nem szereti ha a csaj jatszik, de meg sem tud szolni haverjanak most meg meg a csaj nevet irta ki a sajatjahoz.. ez meg a amsik dolog, idegesit hogy a hata mogott igy dumal, de azert szolni nem tud hogy ne jatszon.. viszont ha en akarok... bocsanat , eleg ossze vissza irhattam de elegge idegesito szamomra a dolog, mert olyan jo lenne vele neha kettesben jatszani, igy egymas mellett ahelyett hogy unatkozva itt kene bamulnom ahogy ok jol erzik magukat,l.

Egyebkent sokszor elfoglalom magam kozben, de amikor nem, akkor tenyleg jatszani szeretnek..

Most is mondtam ismet, hogy jarszani szeretnek, es oda sjzolt, hogy nem tudsz hatszani, ugy hogy megyunk 3v3-mat? De bezzeg veluk tud menni...

Nem mindig akarok jatszani, de neha nepjan jo lenne..



2014. nov. 8. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg én szívesen játszanék bnőmmel bármit, nem értem, h miért csinálja pasid ezt.
2014. nov. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na, megbeszeltuk a dolgokat, de most meg az a helyzet hogy volt 3 kar, abbol 2 volt jo, de a heten parom batyja osszetorte az egyik jot, ugy hogy most van kemeny egy darab kar.. ugy hogy hiaba beszeltuk meg, es mondta hogy jo, megigerem hogy jatszunk, igy nem tudunk.. xbox, call of dutyzni szoktak altalaban vagy black ops. :DD en is mindig ezzel erveltem, hisz o is ugy kezdte, sot neha napjan rosszabbul megy nekik mint egy kezdonek, ez benne van. Most epp jatszik, es mondta hogy majd veszunk egy kart meg az iden, ha ugy jon ki a dolog.

Igen, nincs mese.. 2x neki kellett kezdenemire ram figyelt. Eloszor nem erdekelte, de kicsit erejesebben elkezdve mindjart mukodott, es ugye bar megigerte hogy jatszunk, majd kivancsi leszek ha beujitunk egy kart, hogy be e tartja az igeretet vagy nem erdekli.

2014. nov. 15. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!