Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell eltiltani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell eltiltani egy lányt a barátjától?

Figyelt kérdés

Én marha, hülye állat...

Még pár napja azt kérdeztem hogy milyen kínos helyzetek történhetnek az első alkalommal...

Erre mi történik?

Eltiltják tőlem a lányt mert sokat találkozunk és nem tanul eleget...

Mit tanácsoltok?

Teljes szívemből szeretem!!!



#szerelem #eltiltás #barátjától
2014. nov. 23. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban célszerűbb a komoly kapcsolattal megvárni, míg végez a tanulmányaival (a középiskolaival).
2014. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valóban!! De ha szeretjük egymást? Az édesanyja nem is ismer, legalább egy esélyt adhatna... 2 nap hetente elég lenne!!

Mit tehetnék?

2014. nov. 23. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, meg is tudjátok várni. Vannak mások is, akiknek ki kell várni, mindenféle okokból, mire összejön a dolog.
2014. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fél évig nem láthatom, nem beszélhetek vele..

Idegi roncs leszek..

2014. nov. 23. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ettől rosszabb! Ha gondolod, privátban elmondom!
2014. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég hülye ötlet ez. Én ha nem találkozom a barátommal még annyira sem tudok tanulni, mert folyton csak ő jár az eszembe, annyira hiányzik. Igaz mi egyetemisták vagyunk, senki sem tilt el egymástól, viszont néha muszáj zh-k miatt kevesebbet találkozni még ha nehéz is. Beszéljétek meg a szüleivel, h meg tudjátok oldani, h találkoztok is és tanul is mellette
2014. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már nem számít!!

Ma szakított velem!!

Ha úgy szeret mitn ahogy gondoltam akkor nem lehetett volna eltiltani.

2014. nov. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!