Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne zavarjanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne zavarjanak a párom régi dolgai?

Figyelt kérdés

Nemrég lettünk fél évesek, és úgy érzem, a rózsaszín köd elszállt; ennek ellenére rettenetesen szeretem és a kémia nem is lehetne jobb.


Én 19/L, ő 22/F.


6 évig járt egy lánnyal,akivel a táv miatt szakítottak. Amikor megtudtam,elsírtam magam.. Hogy versenyezhetnék ezzel?Azt mondta, csak őt szerette eddig.

Sok hónapba telt neki,hogy feldolgozza; ezalatt kb 4 lánnyal volt egymás után. Ezek közül mind ömm... r*bi volt, ezt ő is tudta, ezért gumival szexeltek ; tulajdonképpen csak erről szólt mindegyik. Pár hét-2 hónap. De mégis mondta nekik, hogy nagyon szereti őket(láttam Facebook-üzenetben) ; sok smiley, a barátoknak bemutatás...


Az első (fent említett) bnőjét nagyon szerette,sokszor kiírta,h 'nagyon-nagyon hiányzol'; 'szeretlek szerelmem' stb.. Nálam 1X írta ki, múltkor megemlítettem szomorúan, erre persze kiírta. De nyilván nem az igazi így... Lehet, hogy hülyeség, de ha nem mondom, akk felőröl engem, és ha bármi gondom/gondolatom van, mindig megosztom vele.


Szülinapomra konkrétan SEMMIt nem kaptam, pedig 1 szál rózsának igazán örültem volna. (Van pénze, nem erről van szó. Csak maga az elv..) Szerintem ha nem mondom neki előző nap, azt sem tudja mikor van.


Ennek ellenére kiderült,h az első barátnőjének sokszor küldött pénzt, másiknak internetet is fizette+ amikor hozzá felutazott stb. Én rengetegszer utaztam 200 km-eket,és bár nem vagyok se szegény, se gazdag ; örültem volna, ha rám is gondol így..., hogy legalább megkérdezi h vmit fizessen-e. Nyilván mondtam volna, h köszi, nem kell, csak tudjátok, maga az elv. Hogy a többit miért hordozta a tenyerén?


Ha valaki megnézi a Facebookot, úgy tűnik neki,h kb. mindet TÉNYLEG szerette.


Én mindig gondolok rá, most már nem fogok ennyi mindent megtenni. A kedvéért sütök-főzök napokig, takarítok, feltöltöm pénzzel a telefonját. (Ja igen, én szoktam így is gondolni rá; viszonzatlanul)

Apró dolgok,de mégis.. Lekvárt csináltam neki, ez 1,5 napomba került (gyümölcsleszedés,szétkarmolt mindenütt,főzés) ; virslis croissant stb..


Annyira rosszul esik, h állítólag egyen kívül egyiket sem szerette, mégis többet tett meg értük. Pedig én aztán nem vagyok r*bi, és mindent megteszek....

Múltkor emiatt annyira elkezdtem zokogni, aztán megkönnyezte és mondta,h soha nem szeretett még ennyire senkit,mint engem.

:(



2014. nov. 25. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeret. Sajnálom :(

Keress olyat, aki tudja értékelni a kedvességedet és viszonozza a szeretetedet.

2014. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan miért sírtad el magad amiatt, mert 6 évig járt vkivel? A többi meg nem mindegy? Szexelt, jól érezte magát... ez a normális.. am te jársz vele, ne sírj, hanem beszéld meg vele, h több figyelmességre vágysz.
2014. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hirtelen annyira meglepett, hogy 6 évig járt egy lánnyal, akit nagyon szeretett és aki után sokat őrlődött; hogy úgy éreztem, nem vehetem fel vele a versenyt. De amint írtam, pár napja azt mondta,hogy engem jobban szeret ...


Értem én, csak Casanova-üzemmódba kapcsolt ezidőtájt és annyi különböző csajjal beszélgetett. Egynémelyikkel már a jóízlés határán túlmenően. Nem tudom miért zavar, de kissé gusztustalan. És ha tényleg nem szerette a többit, h tudta azt hazudni,h mégis? :(


Pl. tegnap beszéltem kicsit neki erről, azt mondta h ne érdekeljen mi volt régen,mert az akk volt. És h most engem szeret.

2014. nov. 25. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az, hogy a 6 éves kapcsolatát követő 4 futó kalandjánál mindvégig azt hazudta, szereti őket, az én szememben eléggé bicskanyitogatóan pondró emberre vall. Ha valaki nem komoly kapcsolatnak szánja, sőt, utólag van képe le*ibancozni a másikat, akkor mégis miért vallott szerelmet, miért mondta vagy írta hevesen azt, hogy szereti őket?


Ez nem csak magány vagy szeretethiány, ez egyszerűen féreg hozzáállás.

2014. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Abban nincs semmi rossz, hogy volt egy 6 éves kapcsolata és néhány kalanddal próbálta utána magát vigasztalni.

De az gáz, hogy veled nem olyan kedves, nem foglalkozik veled annyit, mint azokkal a kalandokkal.

2014. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem elég merész dolog ez alapján bármilyen következtetést is levonni, én is azzal értek egyet, hogy finoman megemlíthetnéd neki hogy több figyelmességre vágysz, jelezve ezt amit le is írtál, hogy a többiek akikkel elvileg csak szexelt, megkapták azt amit te nem, pedig állítólag téged szeret, mert hát pont hogy a tettekkel lehetne bizonyítani, ami ezek szerint nála hiányzik


és ha ezek után jó irányba változik, akkor úgyis látod rajta hogy fintorogva, kényszerből csinálja-e, vagy csak valamiért eddig csak nem foglalkozott ezekkel a dolgokkal

remélem sikered lesz :)

2014. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

"Egynémelyikkel már a jóízlés határán túlmenően. Nem tudom miért zavar, de kissé gusztustalan. "


Ez mit jelent? Chatszex? Én is szoktam, pedig nő vagyok, egy évvel idősebb nálad... Sőt, a barátnőimmel is szoktunk szexről beszélgetni, igen részletesen - ez is a jóízlés határain túl van? Nem hinném. Azért gondolod annak, mert egyáltalán bárkivel is beszélt a szexről, és volt szexuális kapcsolata előtted, és ezt már önmagában nehezen viseled.


Abban igazad van, hogy a párod egy paraszt, amiért nem foglalkozik veled, de abban semmi kivetnivalót nem találok, hogy egy 6 éves kapcsolat után elkezdett élni és nyitni a világ fele, amibe pedig beletartozott az, hogy tapasztalatot szerez, és szexuális kapcsolatokat létesít. A legtöbb 22 éves srác ezt teszi, sőt, a legtöbbjüknek eszük ágában sincs lekötni magukat, hanem nyíltan vállalják a Casanova üzemmódot. Ez teljesen természetes. Utánad is ugyanezt fogja csinálni, mert jó eséllyel lesz olyan, hogy utánad.

2014. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


7. ! Lehet, hogy igazad van, viszont minden ember más. Érzékenyebb vagyok, és nyilván mindenki máshogy gondolkodik.

Nem te láttad azokat a beszélgetéseket, hanem én. Csak amikor már egyszerre vagy 10 lánnyal beszéli, khm, az már nekem kicsit sok.


Nyilván nem hibáztatható azért, mit csinált korábban. De ettől még eshet rosszul.


Ő nem ilyen, csak kereste a boldogságot. Azt kívánom, hogy ne legyen igazad és együtt öregedjünk meg :)

Csak előbb ő is legalább úgy bánjon velem, ahogy én vele.

2014. nov. 25. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
fúúúú.... még meg is nézted azokat a beszélgetéseket? de miért? az az ő régi élete, neked nem sok közöd van hozzá..... ugye nem várod el, hogy szűz legyen??? lazíts egy kicsit ezen a dolgon, és minden jó lesz.
2014. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!