Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnák túllépni ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák túllépni ezen a lelki recepción?

Figyelt kérdés

Szóval az úgy történt h a bnőm akivel 3 évig jártam vele elhagyott mert problémáink voltak és egycerűen nem tudtuk túl lépni az ellenmondásokat.

Hogy nem figyeltem rá elégé, hogy nem voltak közös programjaink, hogy nem tiszteltem pedig de, közbe meg nem?

Pedig szerettem és szeretem most is de már nem akar velem lenni. Bisztos hibás vagyok de sose monta hogy valami nem jó, mert úgy érsztem hogy a kapcslatunk jó volt, harmónikában éltünk.

Hasonló lányt szeretnék olyat mint ez volt de ehhez idő kell és h akarnák se tudnák most lépni.

Van erre valami praktikusság?



2014. dec. 4. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De engem még mindig érdekel, hogy mi akart lenni a recepció? :D

Talán recesszió? De az meg gazdasági fogalom.

2014. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!