Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője szerintetek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője szerintetek így a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Nemrég sikerült végre leülnünk megbeszélni a problémáinkat, de még mindig van pár dolog ami még tisztázásra vár. Már lassan 4 hónapja élünk távkapcsolatban, de 9 hónapja vagyunk együtt. Úgy érzem ezt az egész összejövést elkapkodtuk, mert nem is mondtuk ki de ő már kiírta facebokkra úgy hogy még kételkedett bennem mert nem tudta elfogadni h zárkózott vagyok. Azért írta ki h ne legyek szomorú. Közbe egy másik lány is tetszett neki és szerette minden nap beszélgettek. Mindegyikünkért másért volt oda. Ezek utólag derültek ki amúgy nem mondta volna el. Vele akart továbblépni miután én korábban visszautasítottam mert nem akartam semmit se elkapkodni ő pedig elég rámenősen közeledett. Mikor még nem ment ki minden nap beszélgettünk facebookon bár így is csak 1 vagy 2 hetente találkoztunk egyszer kétszer. Folyton sokáig dolgozott és ha esett az eső vagy fáradt volt utolsó pillanatban visszamondta. Rengeteg mindent megígért amiket azóta se teljesített. Amióta pedig kiment külföldre még kevesebbet tudunk találkozni mivel 2-3-4 hetente jön csak haza másfél napra amiből egy napot töltök vele. Internete nincs pedig utánajárt már viszont néhány helyen tudja fogni. Sajnos akkoris csak fél órát van fenn de nem az az első h nekem ír. Telefon pedig nagyon drága mindkettőnknek így 2 percet ha tudunk beszélni azt se minden nap. Azt mondta h azért nem akart magával kivinni mert mi lesz ha esetleg szakítunk. Szeret meg jól megvagyunk de egyenlőre komoly jövőt még nem akar tervezni velem.pl. eljegyzés, házasság stb. Mondta h neki nem én vagyok az ideálja akit feleségnek elképzel de ki tudja h mi lesz pár év múlva. Lehet én vagyok neki az igazi lehet nem. Ő inkább magabiztos irányíto lányt képzel el meg visszahúzódó vagyok. Meg egyszer olyat mondott h most nem akarja h kimenjek vele pár napra mert úgyse lehetünk most együtt. Ez úgy jött le mintha csak a szex hiányozna neki.
2014. nov. 10. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valakit nagyon szeretünk azzal minnél előbb arra törekednénk h közelebb legyünk egymáshoz. Mert ha nincs cél egy távkapcsolatban és ki tudja meddig lesz kinnt akkor nincs értelme. Azt mondta lehet oda tervezi a jövőjét és nem fog hazajőnni.
2014. nov. 10. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:
engedd el nem kellesz neki sajnos . ki is mondta nem tervez komolyra
2014. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a kapcsolat... Nem akarja igazán és olyannal együtt lenni akivel a jövőnket nem tudjuk építeni vagy elképzelni sem olyannal nem érdemes kapcsolatban lenni csak azért hogy legyen valaki...azért meg felesleges kínozni egymást..
2014. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paulik Áron ***** válasza:
Előzőek jól mondják, ne számíts tőle semmi komolyra, jobb ha most azonnal szakítasz és keresel olyan valakit, akinek fontos vagy, nem pedig egy tartalék.
2014. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!