Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekből lenne velem? Érdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekből lenne velem? Érdek kapcsolat lenne?

Figyelt kérdés

13hónapja ismerjük egymást , szerelmes nem vagyok csak voltam. Ha van bármi problémája szívesen meg hallgatom , segítek neki ha tudok. Tudom nem szép dolog a testiség miatt valakivel lenni, de ő is szeretné. Nem mondom neki hogy szeretlek mert akkor becsapnám , de alapjáraton jól érzem magam vele. Tőle is ritka hallani hogy szeretlek, valamikor húzom magara jó mikkor hozzám bújik. Volt hogy teszteltem hogy hívjon, meg valahova. Meg is hív de ha már 2-3napal előtte hívatnám meg magam, akkor pedig nem hív. Valamikor meg kérdi PL "Mennyiért vetted a cipőt, telefont stb" Mire költötted el a pénzed? Tegnap mondta kocsmára van pénzed , de hogy meg hívj arra nincs. Azt is mondta akkor nem is szeretem. Meg hogy a lányt kéne meg hívni, egy lánynak jól esne. Eddig úgy szoktunk menni hogy felesbe fizetjük.

Úgy nem vagyok hajlandó , vele menni ha csak én fizetem.

Elég nagy vonalú voltam vele , de már nem ennek oka van.

Apróságokról lehet szó mondjuk a kedvenc csókijából vagy bármi.

Sokszor nem tudom hova rakni a csajt annyira aranyos. "sokszor mondja menjek át hozzá, menjünk kutyát sétáltatni , amikor dolgozik fel is hív egy nap 2-3x is.

Nagyon féltékeny volt de már nem , más nővel sétálok/találkozok semmit sem szól. Csak meg kérdi hol voltatok , mit csináltatok mi tetszik benne.



2014. dec. 8. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel semmit akkor keress olyat akit tudsz szeretni. Vagy beszéljétek meg ezt. Csak ti ketten tudjátok eldönteni hogy mit akartok egymástól.
2014. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!