Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek és urak, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és urak, szerintetek hosszabb távon működhet egy kapcsolat, ha mindkét fél hazugságokkal, játszmákkal taktikázva tartja fenn a szerelem látszatát?

Figyelt kérdés

Volt nem is olyan régen két ismerősöm, egy lány és egy srác. Egyikük sem lopta be magát a szívembe, a lánynak érdekbarátai voltak, érdekből tett mindent, és az egész élete csupa hazugságból állt. Még a saját szüleinek is hazudozott a magánéletéről. A srác pedig egy pszichopata skizoid alak volt, aki szinte óránként váltogatta a véleményét, a nézőpontját. Egyik pillanatban nyalizott, másik pillanatban támadott. Egyik percben kiállt valami mellett, másik pillanatban megrögzötten támadta azt. Egyszóval nem volt épeszű a gyerek.


Mit ad isten, ez a két szörnyeteg egymásra talált. Úgy vélem, mindenki örvendett a közvetlen ismerősi köreinkből az egymásra találásuknak, mert így legalább senkinek nem kellett azon "rettegnie", morfondíroznia, hogy a srác hány lányt, a lány meg hány srácot fog még átverni, s hány "áldozatot" fog még követelni a taktikázásuk, a hazudozásaik, az igencsak pszichiátriai tanulmányba illő személyiségük okán.


Akár hiszitek, akár nem, 1-2 hónap híján 2, azaz KÉT ÉVIG működött közöttük ez a kapcsolat. Ha belegondolunk, sokszor egy őszinte kapcsolat nem tart két évig egyéb okok miatt, nekik sikerült. :D Mind ez idő alatt ők ketten összefogva, karöltve gyakorlatilag a világ ellen fordultak, mindenkit támadtak, mindenkit kibeszéltek, mindenkinek hazudoztak, mindenkit átvertek, szerintük mindenki szét akarta szedni őket (pedig pont inkább mindenki örült az összebútorozásuknak), mindenkiről alattomosságot feltételeztek, minden embert szaralaknak gondoltak, s mint utólag kiderült, egymást is totálisan átverték, félrevezették az együtt töltött két évük alatt.


Most komolyan, létezik ilyen? :D Hiába láttam a saját szemeimmel, hiába tapasztaltam meg ezt, hiszen közvetlen ismerősi körökben mozogtam, mégsem akarom elhinni, hogy léteznek ekkora mocskok, akik ezt élvezik, akik élvezik az egymás előtti színészkedést, szerepjátékot.


Hogyan lehet éveken keresztül fenntartani az illúziót, hogy micsoda nagy szerelem dúl két ember között, s hogyan lehet átverni hosszú-hosszú hónapokon keresztül így az embereket? Hölgyek, urak, nektek volt hasonló tapasztalatotok ismerősi, haveri, baráti körből?


2014. dec. 8. 10:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem szerencse kérdése, hogy egy ilyen kapcsolat tartós legyen, nekem szerencsére nem volt hasonló tapasztalatom. Ebben a zavarodott világban sajnos semmi nem lehetetlen.
2014. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!