Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetünk még valaha boldogok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk még valaha boldogok?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt ( ő 19 én 16) és megcsaltam..azaz majdem lefeküdtem valaki mással, de végül közöltem vele, hogy nekem ez nem megy és nem történt meg. Elmondtam a barátomnak, aki megbocsájtott, de nagyon szomorú és hangulatingadozásai vannak. Nagyon boldog voltam vele mindig is, persze azért voltak kisebb-nagyobb vitáink. Szeretném megjavítani a köztünk lévő dolgokat, amiket elrontottam. Tudnátok segíteni? Mit tegyek?

2014. dec. 9. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon boldog voltál vele, miért csaltad meg majdnem?
2014. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majdnem? Rajtad fekszik a srác tolná be félig már bentvan...


"Te ez nekem nem megy"


Srác: "Oké"


És hazamész.


De a válasz ez: NEM.

2014. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Külön-külön mindenképp:)
2014. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valójában még nem csináltunk semmit és csak felvetette a srác, hogy csináljuk, de én nem mentem bele.
2014. dec. 9. 13:16
 5/8 anonim válasza:
Úgy otthagynálak, mint úri kö_csög a menzakosztot!
2014. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennél meg a barátodért, hogy képes legyen megbocsátani? Kérdezd meg tőle, hogy mit tehetnél érte? Amit mondd, vidd véghez, és kezdj el imádkozni is. Van egy fogalom: következetes, máskor legyél ilyen!
2014. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor ez történt a kapcsolatunk éppen egy kisebb hullámvölgyben volt és nagyon magányos voltam. Ezután próbáltam többet lenni vele én, hogy ne legyen azzal gond, hogy ő ezt nem mindig tudja/szeretné megoldani. Csak így utólag mondtam el neki, ami szintén nem volt egy nemes húzásom..
2014. dec. 9. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Remélem soha nem lesztek boldogok. Amíg én nem vagyok boldog, addig senki sem lehet az.
2014. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!