Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket mennyire zavar ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Velem azért nem jött össze egy srác mert szerinte túl alacsony vagyok, 163 cm ő 190 cm. Szerintem egyáltalán nem vagyok alacsony. Sok pasitol hallom hogy 170 cm es lányok a szexik csak. Ti hogy vagytok ezzel? :)Komolyan ilyen fontos a magasság?

2014. dec. 22. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Semennyire, szeretem az alacsony lányokat.
2014. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Közvetlen környezetemben 3 olyan pár is volt, ahol a pasas verte a 2 métert, a csaj meg 160 se volt.
2014. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Hercegnő_: ) ***** válasza:
26%

Ugyan már..Én is 163 vagyok,és nagyon jó ez igy.

Ne akarj már égimeszelő lenni.

Ha kicsi vagy,mindenhogy jobb..legalább kevesebb az esélye annak,hogy magasabb leszel a srácoktól. :)

2014. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
2014. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Csak nézz rá Hayden Panettierre-re és párjára, viccesen néznek ki egymás mellett de attól még működik a kapcsolatuk. Még. :)
2014. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Barátnőm 154 centi, én meg 180...
2014. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Aki kifejezetten magas, azt zavarhatja a magasságkülönbség. Engem is zavarna. És igen, alacsony vagy, legalábbis az átlagmagasság alsó régióiban tanyázol.

Nekem még a 170 centis lányok is alacsonyak, 175 még so-so, 180nál kezd érdekessé válni, a 190 meg már maga egy álom.


Aki magas, azt sokszor szokták piszkálni emiatt, állítólag jóindulatúan, de baromi irritáló tud lenni. Így az emberben kialakul az, hogy az alacsonyabbak közt feszélyezve érzi magát, hogy mikor jön a "hú, te tudtad, hogy magas vagy és hogy miért nem kosarazol?"-című unalmas régi nóta. Na meg praktikus okokból is jobbnak gondol egy hasonlóbb magasságú párt. Ilyenek ezek a dolgok.

2014. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha egy lány tényleg tetszik akkor úgy ismerte meg azzal a 153 centijével és azzal együtt is fogja szeretni.Szerintem ez csak egy kifogás volt a részéről.
2014. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 PearlDiver ***** válasza:
Pedig elég alacsony vagy. Viszont ez egyáltalán nem rossz :) Ha neki nem kellesz, akkor sajnálhatja :D Majd jön másik srác aki vagy nem lesz sokkal magasabb, vagy nem fogja érdekelni a különbség.
2014. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem is ettől függ egy kapcsolat. :D Ki volt ez a barom állat? Mindenkinek mások jönnek be. Én például 170cm vagyok és én mondjuk szeretem mert focizok is és rengeteget kell futnom meg stb. Olyanokat is hallok,hogy jó ha egy lány nagyobb mint 165cm,mert a nyakamba tudja tenni a lábait...vagy mert jó modell lenne vagy ilyenek. :) De olyanokat is hallok,hogy jó ha egy lány kicsi mert azok aranyosak..stb. :) De szerintem ez rohadtul nem ettől függ.. 14/L
2015. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!