Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit válasszak? 21/L (veszett hosszú lesz, sajnálom, de örök hála aki tanácsot tud adni)

Figyelt kérdés
Végképp elvesztettem a fonalat,és kicsúszik alólam a talaj. Van egy párom, vagyis volt, de szakított velem egy bekavarás miatt.(legyen R)Nemsokkal rá a sulimban ( koedukált kollégium)összejöttem egy másik fiúval akivel egy gyönyörű időt töltöttünk de valahogy nem az igazi, pedig minden jó vele, és vonzódom is hozzá, de már többször szakítottunk apróbb dolgok miatt. ( legyen M )Most az ünnepekre is vége lett mindennek.Szabadon jöttem haza. Erre megtalált R , hogy töltsem vele a karácsonyt, és próbáljuk meg újra. Na de ezzel nincs vége a szappanoperának mert megjelent ( K ) egy régi, már több éves állandó "barátom". Vele közben mindig mindent megbeszéltem,ő volt a lelki támaszom. Tudja a hibáimat és a tévedéseimet. Most ő is egyedül van, és vele töltöttem a karácsony előtti napokat. Olyan volt mintha végre élnék. Romantikus volt,izgalmas,és nem bírtam ki, hogy ne mondjam neki, hogy szeretem.Ő is viszonozta. Minden megtörtént aminek meg kell ilyenkor, és még több is. Izzott a levegő, remegett a gyomrom, dobogott a szívem ezerrel minden érintésétől, és csóktól. De tudta jól,hogy az exem (R) vár karácsonyra. Most itt vagyok vele, de egy percre sem tudom elfelejteni az elmúlt napokat, éveket amiket együtt töltöttünk mint barát,(K) és most mint egy igazi szerelmes pár. Mindenki azt mondta, hogy látszik rajtunk, hogy megőrülünk egymásért. Ám erre tegnap megtalált (M) , hogy töltsem vele a szilvesztert,mert bár szakítottunk de nagyon hiányzom neki.Már az ideggörcs határán vagyok.Nem tudok egyedül dönteni. Csak tippeket várok,vagy ötletet, hogyan és mi alapján döntsek ? Senkit sem akarok átverni sem megbántani, de tudom jól, hogy mindenki nem nyerhet ebben a helyzetben.

2014. dec. 25. 13:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
M (Mocskos jóképű Miki), K (Kötsög jóképű Karcsi), R (Recskás jóképű Roli)
2014. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 RRR ***** válasza:
olyan kellene aki mellett fel se merül más!!!
2014. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ideggörcs határán pár kanos Jankó miatt? Kezeltesd magad.
2014. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
11 es-egy talált is :D És nem kanos ficsúrok,hanem remek fiúk, férfiak. Éppen ezért nem akarok elkapkodni. Még soha nem kerültem ilyen helyzetbe.Eddig örültem ha egy valakim volt. Most valamiért kegyes hozzám az ég, csak épp a választ nem adja meg.
2014. dec. 25. 14:09
 15/25 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom h azzal legyél akit leginkább szeretsz és akivel legjobban érzed magad.Csak azért ne legyél együtt M-mel mert egy koliban laktok.Az érzelmeket nem a lakóhely határozza meg.Ha pedig R-től elhidegültél vele se kezd újra.

A nagy hibát azzal követted el h két fiúnak is elígérkeztél pedig egy harmadik sráccal érzed jól magad.

Bár ezt a döntést neked kell meghoznod de én azt tanácsolom h tudasd M-mel és R-rel h nem akarod velük újra kezdeni és sajnálod h ígéreteket tettél nekik és próbáld meg K-val hiszen jelenleg vele vagy a legboldogabb :)

2014. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15 ös..na ezt nevezem kielégítő válasznak.Nagyon köszönöm.Lassan úgy érzem össze kell szednem a bátorságomat és meg kell keresnem valahol a méltóságomat is.100% hogy sírás lesz , de ezen úgy látszik túl kell esnem. Hajlok nagyon (K) felé, egyre jobban. Ettől függetlenül várom még az ötleteket.
2014. dec. 25. 14:16
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor k..va jóképű, kötsög kanos Karcsi lehet a befutó?
2014. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17 es.Te a 11 es lehetsz :) És igen .Hajlok felé. De a ne találgass a nevekkel.Ezek csak betűk. De köszönöm, hogy figyelemmel kíséred a történéseket.:D
2014. dec. 25. 14:22
 19/25 anonim ***** válasza:

15ös vagyok megint:D

Igen jól mondod elő kell kaparnod a méltóságodat és a bátorságodat mert itt a te boldogságodról és a leendő párod boldogságáról van szó.

Muszáj lesz kiállnod és közölnöd a fiúkkal h mit szeretnél de csak azt tudom mondani h egy olyan kapcsolatba nem szabad belemenned (vagy újrakezdened) amelyben nem teljesen lehetsz boldog és a két fiúnak is könnyebb lesz ha őszintén közlöd velük az érzéseidet.

2014. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, miért érzed problémásnak a döntést. R-el szakítottatok, és felmelegítve, mint tudjuk, csak a töltött káposzta jó (vagy talán még az sem). M az egész okés, de nem az igazi. Míg K... Na az aztán a nagy durranás... Az, hogy egy koliban laktok, lóf.szt se érdekli. Attól még, mert már nem vagytok együtt, simán lehettek egy légtérben. Az nem jelent semmit. Főleg, hogy te már szerelmet vallottál K-nak, és hiszek benne, hogy őszintén. Ha meg őszintén őt szereted, akkor meg mit sz.rozol? Menj vele, és csókolom, a többit meg rázd le. Ez a legértelmesebb megoldás, főleg, hogy már M-el is szakítottatok. Míg K évek óta ismer, nem hiszem, hogy ha összejönnétek, utána 2 hét múlva gyorsan véget vetne neki. Ne haragudj kérdező, de ennyire nem lehetsz életképtelen te sem. Ha K-t szereted, akkor legyél vele, ezen nincs mit gondolkodni.
2014. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!