Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit válasszak? 21/L (veszett hosszú lesz, sajnálom, de örök hála aki tanácsot tud adni)

Figyelt kérdés
Végképp elvesztettem a fonalat,és kicsúszik alólam a talaj. Van egy párom, vagyis volt, de szakított velem egy bekavarás miatt.(legyen R)Nemsokkal rá a sulimban ( koedukált kollégium)összejöttem egy másik fiúval akivel egy gyönyörű időt töltöttünk de valahogy nem az igazi, pedig minden jó vele, és vonzódom is hozzá, de már többször szakítottunk apróbb dolgok miatt. ( legyen M )Most az ünnepekre is vége lett mindennek.Szabadon jöttem haza. Erre megtalált R , hogy töltsem vele a karácsonyt, és próbáljuk meg újra. Na de ezzel nincs vége a szappanoperának mert megjelent ( K ) egy régi, már több éves állandó "barátom". Vele közben mindig mindent megbeszéltem,ő volt a lelki támaszom. Tudja a hibáimat és a tévedéseimet. Most ő is egyedül van, és vele töltöttem a karácsony előtti napokat. Olyan volt mintha végre élnék. Romantikus volt,izgalmas,és nem bírtam ki, hogy ne mondjam neki, hogy szeretem.Ő is viszonozta. Minden megtörtént aminek meg kell ilyenkor, és még több is. Izzott a levegő, remegett a gyomrom, dobogott a szívem ezerrel minden érintésétől, és csóktól. De tudta jól,hogy az exem (R) vár karácsonyra. Most itt vagyok vele, de egy percre sem tudom elfelejteni az elmúlt napokat, éveket amiket együtt töltöttünk mint barát,(K) és most mint egy igazi szerelmes pár. Mindenki azt mondta, hogy látszik rajtunk, hogy megőrülünk egymásért. Ám erre tegnap megtalált (M) , hogy töltsem vele a szilvesztert,mert bár szakítottunk de nagyon hiányzom neki.Már az ideggörcs határán vagyok.Nem tudok egyedül dönteni. Csak tippeket várok,vagy ötletet, hogyan és mi alapján döntsek ? Senkit sem akarok átverni sem megbántani, de tudom jól, hogy mindenki nem nyerhet ebben a helyzetben.

2014. dec. 25. 13:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20-as..Köszönöm. Ez tökös válasz volt. Tiszta beszéd.Egyet azért kérdeznék.Évek óta ismerem (több mint 3 éve) , és még soha nem fordított nekem hátat.Ha bajban voltam mindig ott volt, meghallgatott, tanácsot adott. Ha csak fedél kellett egy éjszakára, ha netán bajba kerültem, még ha pénzre is volt szükségem, soha nem hagyott cserben . Szerinted, ha "járnánk" ha elkezdenénk egy kapcsolatot, akkor is így maradna? Vagyis amitől jobban félek, ha netán vakvágányra futna, akkor szerinted utána is számíthatnék rá ?
2014. dec. 25. 14:33
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell hozzáállni h vakvágányra fog futni és ha attól félsz h az esetleges szakítás után nem fog neked fedelet nyújtani éjszakára vagy nem fogja pátyolgatni a lelkedet akkor azt kell h mondjam jogosak a félelmeid.

Ha szakítanátok valószínűleg nem szívesen fogadna be egy estére és nem hallgatná a lelki dolgaidat.

Ha így alakulna akkor tovább kell megint lépni mert majd jön egy C vagy D.Az élet ilyen.

2014. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem így állok hozzá.Még csak nem is hiszem, hogy így alakulna. De a kisördög ott suttog a fülembe,hogy van egy ilyen opció is. Ha őt elveszíteném, abba beleroppannék. Nekem ő az aki tényleg szó szerint mindent tud rólam. Vele bármit megoszthatok. De azt hiszem, hogy hiába lelkizem tovább, kénytelen leszek elé állni és a szemébe nézni minden egyes résztvevőnek. Azt hiszem (K)t hagyom utoljára. Ahogy ismerem,ő már nem fog elengedni utána :D :)

Köszönet minden tanácsért, és hogy leírhattam a bánatom. Méltatlanul rossz hírű az oldal.Vannak itt nagyon jó arcok.Köszönöm.

2014. dec. 25. 14:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Na ez a beszéd.Legyél bátor és hallgass a szívedre: :D
2014. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
UI:Minden versenyképes válaszra ment a zöld:) Köszönöm nektek.
2014. dec. 25. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!