Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem miért dobnak ki mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért dobnak ki mindig? :DDD

Figyelt kérdés

Már a 2. lánnyal történik ugyanaz... Komolyodik a kapcsolat, lassan közeledik az 1 éves évforduló, erre a lány fogja magát és egyik napról a másikra kitalálja, hogy már nem olyan jó a kapcsolatunk és hogy szakit velem! (Természetesen véglegesen, visszafordithatatlanul)

Na de az a komoly hogy életem 2. komoly kapcsolata csinálja ezt! Pontosan ugyanaz a forgatókönyv :D a többi barátnőmmel sose volt ez, hozzáteszem velük nem is volt olyan komoly a kapcsolat!

Miért lehet ez? Hátha valakinek van ötlete :D (amúgy kivagyok csak jól esik smielyzni:D) 22/F



2014. dec. 26. 23:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lejársz, sorry!
2014. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

bocsi hozzáteszem...

nem volt veszekedés, összeveszés, megcsalás, balhék stb... tehát nemréteeem

2014. dec. 26. 23:55
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég izgalmas.
2014. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
lejár a szavatosságod.
2014. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan unalmas voltál nekik? Nem logikus tudom, de nőktől mit vársz?:D
2014. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
jobban szeretnek mással dugni
2014. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

valami komoly választ légysziii :D egyébként nem hiszem hogy ne lennék izgalmas, nem fényezem magam és tényleg nem is vagyok egy szupersztár, de uncsinak nem mondanám magam!

pörgős vagyok, aránylag vicces szóval értitek..

2014. dec. 26. 23:56
 8/21 anonim ***** válasza:
meg savanyodsz :DDDDD
2014. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet épp ez volt a baja. Látta hogy ennek soha nem lenne vége és nem akarja a fiatalságát "elpocsékolni" hanem új kalandokat "farkakat" akar keresni. De az ilyet sose bánt. majd ha 35 évesen is ezt csinálják akkor aggódj.
2014. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ja és az előző lánnyal az egy bonyolult kapcsolat volt, de ez a mostani lány még 1 hete ott kérdezgette hogy vajon mikor lesz eljegyzés :D
2014. dec. 26. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!