Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem miért dobnak ki mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért dobnak ki mindig? :DDD

Figyelt kérdés

Már a 2. lánnyal történik ugyanaz... Komolyodik a kapcsolat, lassan közeledik az 1 éves évforduló, erre a lány fogja magát és egyik napról a másikra kitalálja, hogy már nem olyan jó a kapcsolatunk és hogy szakit velem! (Természetesen véglegesen, visszafordithatatlanul)

Na de az a komoly hogy életem 2. komoly kapcsolata csinálja ezt! Pontosan ugyanaz a forgatókönyv :D a többi barátnőmmel sose volt ez, hozzáteszem velük nem is volt olyan komoly a kapcsolat!

Miért lehet ez? Hátha valakinek van ötlete :D (amúgy kivagyok csak jól esik smielyzni:D) 22/F



2014. dec. 26. 23:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
unalmas vagy..ugyanezért dobtam énis. de legalább megmondhatta volna a szemedbe,hogy mi a helyzet.
2014. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hát mondom, köszönöm a válaszokat de (minden ego nélkül) az unalmas dolgot azt kizárnám... tehát én egy olyan srácot mint én, izgalmasnak tartok :D nem túlzottan, de unalmasnak egyáltalán nem..
2014. dec. 26. 23:59
 13/21 anonim ***** válasza:

Lehet, nem vagy elég komoly:) Vagy nem érezték rajtad, hogy tényleg èrdeklődsz irántuk=^_^=

(Bocsi, hogy a 17 évemmel irogatok, de nekem ez tünik valószínűnek)

És ne aggódj, a smiley jó:D

2014. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős a csaj?

am nem kell messzire menni, láttam már és tapasztaltam eleget hogy tudjam azt, a mostani fiatal generációnak a kapcsolatról alkotott nézetei valahol a VV - éjjel nappal Bp és a barátok közt van.

szóval azon, hogy egy csaj egyik napról a másikra "bekattan" nem kell meglepődni, annak csak egy oka lehet és nem más minthogy a média és egyéb dolgok befolyása miatt úgy gondolta ő többet érdemel nálad.

lehet most sokan kiröhögnek, de csak annyit mondok azoknak hogy nézzenek magukba, és gondolják végig mit tartalmaznak ezek a tv műsorok.

semmi másról nem szólnak, minthogy mindenki kavar mindenkivel.

és ezt a fiatalok természetesnek veszik, mert ezt látják, és tudat alatt ez beléjük integrálódik.

a médiának van a legnagyobb befolyása.

2014. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14 es nagyon jól mondja. Fogyatékosok a mai húszon éves csajok 90%-a- Remélhetőleg 30 as éveikbe lépve majd kinövik ezt az állapotot és lehet rájuk számítani mind stabil barátnő. Én 24 vagyok, és hiába keresek barátnőnek valót, nem találok mert a korombeliek nagy százaléka hülye mint a segg.
2014. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én három éven keresztül áhítoztam a lányért, utána egy évet együtt voltunk. Elég rossz érzelmi állapotban volt, szóval mellette voltam annak ellenére is, hogy láttam, lassan vége, tehát vártam a pillanatot, amikor szakít velem. Persze ez nem történt meg, hanem a szobájában lazán elölhagyott óvszerrel bukott le.


Nyilván rájött, hogy nem leszbikus :D Aztán még én voltam a ganéj, amiért nem tepertem érte tovább, hanem elfogadtam a "döntését".


Mindenesetre már óvatosabb vagyok, és pontosan tudom, milyen emberek társaságára vágyom, valamint milyenekére nem vágyom. Belőle például elég volt egy életre.


Te is csak azért esel folyton pofára, hogy tanulj belőle. Később sokkal kellemetlenebb is lehetne egy szerelmi csalódás, amikor már túl vagytok a házasságon, a közös lakáson meg a gyerekeken.

2014. dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14-es
2014. dec. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

16-os: igen.. tényleg gázosabb lenne komolyabb szitukban elismerem, de már most sem kellemes sajna:S de lehet igy is pozitivan hozzáállni csak nehezebb:)

Azt még hozzáteszem, hogy a "döntések elfogadása" az az örök dilemma:D Én se tudtam soha, hogy most teperni kéne, vagy ezt tiszteletben tartani.. Máig nem tudom!!:D

2014. dec. 27. 01:45
 19/21 anonim ***** válasza:
Vagy rossz lányokkal kezdesz, vagy megunnak.
2014. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 smbence válasza:

Mert nincs egy felruházott személyiséged:)

Én egoista lettem, önimádó:D

2014. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!