Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egy vallásos , szűz nővel egy év alatt csak pettinging jutottunk el. mellbimbóját engedi hogy nyalogassam , de közbe a szememet el takarja a kezével. Orálnál addig jutottunk el hogy a szájához meri érinteni/arcához teszi.

Ma ki akadt azon hogy láttam e cicijét , mondtam hogy semmit sem láttam belőle de anno láttam már. Hogy nem akarta hogy lássam még nem akarta. Be is sértődőt el fordult , mondta hogy nem akarja még a szájához tenni ha szeretném meg érteném. Nagyon le hangoló volt számomra ha szeretne szerintem ez nem lenne probléma. El indult inkább haza fele azt mondta "Kár volt ez az egész csak raboltam az idejét". Lehet hogy hülyén gondolkozom de úgy érzem ezek miatt hogy nem szeretne csak játszik velem. Templomba jár de bibliát nem olvas 30éves a nő. Ekkora probléma lenne tényleg? Nem szeretne vagy mi a baj?



2015. jan. 1. 21:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
El indultam inkább haza fele*
2015. jan. 1. 21:38
 2/12 A kérdező kommentje:
Orálnál fél ha valamit el kap és szerinte megalázó. Arca , mellre élvezés sincs.
2015. jan. 1. 21:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Túl vallásos,nem halad a korral. Pajti,szerintem szépen lassan engedd el.
2015. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A nő szégyenlős szerintem,továbbá nem akarja,hogy lásd,mert a vallásos emberek nagy része úgy tartja,hogy a ruhátlan testük mutogatása egy fajta bűn. Azért tudom,mivel vallásos iskolába járok,és beszéltek erről nekünk. Azok az emberek,akik vallásosak,inkább visszafogottak,gátlásosak. Ettől még szerethet :)
2015. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy mi a baja. Ha pedig nem fogod tudni vele megbeszélni, hagyd ott. Ezt nem lehet egy életen át csinálni
2015. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nem a korral függ össze nem veszitek észre h mennyire fáj ez nekem azt sem bánom ha szüzen fogok meghalni de nekem olyan fiú nem kell aki csak pettingért van velem együtt
2015. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 To7ka ***** válasza:
Egyértelműen hangzik, hogy nem illetek össze. Nem a szerelemről van szó, itt valami más pszichés furcsaság (furcsaság, mert lehet a túl nagy Biblia imádat teszi tönkre, de húzódhat valami más súlyosabb dolog is a háttérben). De ez nem normális, 1 év után Te szeretnél többet egy 30 éves nőtől, és így játszik veled még mindig, az nem egy nagy szerelem. Még ha itt vannak hasonlóan elvetemült vallásosak és puffognak majd, ez már egy beteges szintje a vallásnak (nem mellesleg ilyen részeltekbe menően nem is tilt meg mindent a Biblia, míg pl a szalonna evést, szülés utáni templomba járást, szobrok vagy nyakláncok hordása (pl Jézust ábrázolót), szakáll nyírása, tetoválások, etc..).
2015. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vársz egy kicsit sokat tőle? Mégis csak szűz és ezek szerint nagyon erkölcsös is. Persze őt nehéz lesz...
2015. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele , de alig ha haladunk. Idővel törik , idővel mindig van valami apróság. Én csak boldog szeretnék lenni , szeretném ha boldog lenne mellettem. Nem tudom miért de nekem ez így nem megy.:/
2015. jan. 1. 21:46
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is egyáltalán nem illünk össze el kell most már engednem.
2015. jan. 1. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!