Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon fontos nekem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fontos nekem, mit tennétek a hejemben és szülőként mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon szeretjük egymást de ma este azt mondta hogy vége,mert nem bíra tovább titkolni hogy együtt vagyunk ugyanis az anyukája nagyon szigorú vele szemben és csak titokban lehetünk együtt és azt mondta,hogy nem szeretne tovább visszafogni és kínozni engem'pedig ez nem igaz, nagyon szeretem őt és azt mondta hogy ő is engem és nem tudna elhagyni,de nem bírja tovább titkolni ,de én nem adom fel, mondtam neki hogy ne legyen vége, de annyit válszolt hogy már döntött, de én nem adom fel és most ráírtam az anyukájára aki nagyon szigorúan fogja, előtte megkérdeztem a legjobb haveromtól hogy jó e amit írtam és azt mondta hogy próbáljam meg mert nem hülyeség,gyakorlatilag végig leírtam hogy mi volt és mi történt köztün a baj az hogy én 18 és vivien 16,éves mit kezdenétek a helyemben?

2015. jan. 3. 02:17
 1/6 Dovah92 válasza:
I feel you bro! Szerintem mindnekinek volt legalább egy olyan bnője, aki kamuzott anyuéknak. Amit tehetsz az annyi, hogy vársz kicsit.. hátha azzal h beavattátok az ősöket, kevesebb lesz a para. Hagyd, hogy kicsit emésztődjenek a dolgok. A lány amúgy sem bírja ki, h ne értesítsen az otthoni fejleményekről. Nincs minden veszve, sir.
2015. jan. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod ez a nem birom tovább titkolni egy kamu. Csak egy kifogas h vege legyen es ne bantson meg. Aka nem azt mo dta h takarodj hanem finoman, ami rendes dolog. Sztem nem kellett volna belevonni az edesanyjat, mert igy olyan mintha elarulnad. Elotte kellett volna kiirnod ezt a kerdest... mind1. E panikolj! Legy eros lefogadom h konnyen talalsz mast :) Sot jobbat! :D
2015. jan. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tuti hagynám, de mivel te szereted úgy se hozol épeszű döntést.
2015. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dovah92 válasza:
Te.. ezek mondanak valamit..
2015. jan. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy hazudott volna... Azt mondta nem fog mást szeretni már csak engem. De a muterja mindentől védi....

És hozzá vágott egy olyat hogy milyen büszke rá hogy nem

Fiúzik... De tényleg nem fiúzik csak én vagyok/voltam neki

Szerintem ez nem fiúzás hanem szerelem. Tényleg becsületes és nagyon hű lány.

2015. jan. 3. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
és mit válaszolt az anyja??
2015. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!