Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szeretek egy lányt, akit lassan 2 éve ismerek, szeretünk együtt lenni, nagyon jó barátok vagyunk, tipikusan az a lány, akiből nagyon kevés van a világon.. gyönyörű, kedves, aranyos, és nem ringyó. Egy osztályba járunk gimiben (ő 16 éves), sokszor együtt bulizunk, sokat beszélgetünk, de valahogy nem tudom vagy csak nem merem neki elmondani, hogy szerelmes vagyok belé. Mit, mikor és hogyan mondjak neki, vagy mit kéne tennem?


17/F



2015. jan. 3. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem szinte ugyanez volt,szemezgettem a csajjal,oda is mentem sokszor adtam neki a szépet meghívtam mindenre meg ilyesmi..Csak valahogy mindig lepattintott finoman.

Összejöttem a barátnőjével,na ez viszont már nem tetszett neki.

Onnantól kezdett kurvulni felém,a barátnőjével pedig összeveszett.

Mondtam neki hogy én fél évet "pazaroltam rá",mostmár szevasz..Jelenleg nagy a sértődés,majd írok hogy hogy alakult XD

2015. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
50%
Egyél lecsót és adj neki is
2015. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Semmit, ha bevallod neki mit érzél 2 dolog történik:


a,) azt mondja csak barátként tekint rád és máshogy nem tudna... ezzel megalapozod, hogy valószínűleg kerülni fog téged, hogy elfelejtsd ezt, mert tudja, hogy nem fog működni ez úgy már mint régen.


b,) talán ő is érez valamit és lesz belőle egy kapcsolat, ami hamar végetér, mert mint kiderül 0-24-be barátnőként nem olyan, mint ahogy te láttad barátként és megutáljátok egymást.

2015. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát speciel én is össze tudnék jönni az egyik barátnőjével, de valahogy nem akarom keverni a szart magam alatt. :D Valahogy majd erőt merítek és rákérdezek a megfelelő pillanatban, csak attól félek, ha nemet mond, akkor arra rámegy a barátságunk..
2015. jan. 3. 19:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Talán ne egyből azt mondd neki, hogy szerelmes vagy, hanem hogy megismerted, és szeretnél többet vele, mint a barátság, gondolkozzon el ezen. (Veszély: oda lehet a barátság, ha nem jössz be neki). Illetve jól kell időzíteni, ha tényleg sokat beszélgettek, akkor tudnod kell, hogy áll kb. az életében a srácokkal. Ha épp valaki másba szerelmes, akkor felesleges.
2015. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
67%
Miért aggódnak ezen ennyit az emberek? Lecsóval minden könnyebb lenne
2015. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából azért tekintem egy kincsnek a lányt, mert még csak 1 valakije volt, az is csak 2 hétig, ilyen nyári "fellángolás", semmi több. Pedig komolyan a legszebb, legaranyosabb lány, akit valaha is ismertem. Ezért is vagyok büszke már csak arra is, hogy az egyik legjobb barátja lehetek, és ezért nem merem elmondani neki, hogy mit érzek.
2015. jan. 3. 19:31
 8/17 To7ka ***** válasza:
100%

Ne mond el neki, hogy szerelmes vagy. Nagyon valószínű, hogy ez egyoldalú, mondjuk 10/1-szer fordul elő, hogy kölcsönös az érzés, ha 2 évig nem volt köztetek semmi.


Szerint 2 megközelítése van. Az egyik élve a barátság nyújtotta közelséggel, romantikus helyzetbe kerülni (barátilag nekikezdeni egy romantikus randinak, amin Őt sorra érik a meglepetések (hülye példa lesz, de a sokadik apróságra hirtelen egy fagyöngy alatt megálltok)). Esetleg egy otthoni filmezésre áthívni, és "véletlen" közelebb kerülni hozzá, olyan dolgok sorozatával ami lehet poénos, kihozhatod magad belőle, hogy csak vicceltél, van menekülő terved rá, nem égsz be. Vagy buliban csók, de ha ittatok az inkább kínos lesz utána.


A másik, hogy elhívod egy randira. Olyan programra, ami konkrétan úgy néz ki mint egy randi. Ez is sokkal jobb annál, mintha szerelmet vallanál, és elég hamar kiderül, hogy belemegy-e. És program-séta-csók, mintha nem lennétek barátok 2 éve.

Ezt is csinálhatod úgy, hogy pl "Szia, nem unod már az xy szórakozóhelyet? Állandóan csak piálós buli, vagy plázában beszélgetés (Te tudod mi jellemző, mi az amit felkéne váltsatok egy randival), gyere el Velem egy randira!!:P"

És ha vissza is utasít, kivágod magad, hogy "ejj tudtam, hogy Téged nem lehet befűzni egy felnőtt szórakozásra (mert pl egy teázást dobsz be), pedig Te vagy a legcsinosabb ismerősöm ;) Akkor elhívok mást. Neked meg tessék büszkének lenni, hogy rád gondoltam először:P"


Most ez így szintén hülyeség, konkrétan ismerned kell, hogy egy ilyesmi vele személy szerint mennyire működik. A lényeg, hogy mindig legyen egy kész szöveg, ami kapcsolódik az elhívásoddal, és visszautasítás esetén kihátrálsz úgy, hogy ne az érződjön, hogy Te oda-vissza vagy érte, hanem inkább azt lássa rajtad, hogy laza vagy, szeretnél valami újat, kíváncsi vagy, és Téged inkább a helyzet újdonsága érdekel, nem ő (nem a szerelmed iránta).

Ha viszont kedvel ezzel nem lesz semmi probléma, ha nem meg ugye már előre kész a menekülő sorod amivel kidumálod.


Ne használd az "Eljössz velem randizni?", helyette a "Menjünk el randizni!!" (elsőnél rajta, 2-nál a programon van a hangsúly), ne mond hogy "Szerelmes vagyok beléd", mond inkább: "Te vagy a legcsinosabb lány ismerősöm, és imádom a mosolyod!" - Előbbivel az érzéseid árulod el, utóbbival tényt közölsz, közölheted utána, hogy számodra ez ténymegállapítás, nem szerelem... (ugyanígy jó a "Tetszel" is. Tetszhet neked egy művirág a szoba közepén, ilyen bizonytalan esetben szintén sokkal jobb, mint a szeretlek) :)


No ez hosszú lett!!

2015. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Már ide érzem, hogy jó nagy pofáraesés lesz ez! :))
2015. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, lehet, hogy 1,5 év alatt kellett már volna valaminek lennie. Egy lány tudna egyáltalán eddig várni? :D
2015. jan. 3. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!