Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szeretek egy lányt, akit lassan 2 éve ismerek, szeretünk együtt lenni, nagyon jó barátok vagyunk, tipikusan az a lány, akiből nagyon kevés van a világon.. gyönyörű, kedves, aranyos, és nem ringyó. Egy osztályba járunk gimiben (ő 16 éves), sokszor együtt bulizunk, sokat beszélgetünk, de valahogy nem tudom vagy csak nem merem neki elmondani, hogy szerelmes vagyok belé. Mit, mikor és hogyan mondjak neki, vagy mit kéne tennem?


17/F



2015. jan. 3. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha te is tudtál eddig várni.. xD
2015. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 To7ka ***** válasza:

Attól még vágj bele! A barátsággal nem tudsz mit kezdeni, ha számodra ez több annál... Az úgy nem barátság, mindig lesz benned egy rossz érzés. És a legrosszabb ha valaki meg se próbálja...:) Ha kudarcod lesz, akkor csak távol maradsz Tőle, ismerkedsz más lányokkal, valami miatt "menőbb" leszel a suliban, változik Ő is, és miután 1 évig egymáshoz se szóltatok, könnyen lehet, hogy hiányozni fogsz neki és felkeres, és konkrét randi lesz belőle, és a barátnőd!:)


Most ott vagy mellette, nem biztos, hogy ehhez képest nagy pozitív változás lenne, ha kapcsolat lenne köztetek. Ha meg teljesen elveszít, és látja, hogy más sráccal nem tud ennyit beszélgetni, nem érzi ilyen jól magát, akkor sokkal nagyobb a kontraszt, és megérti, hogy Veled van szüksége egy kapcsolatra.. Hajrá!

2015. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Már csak a megfelelő pillanatot kéne megtalálni. :)
2015. jan. 3. 19:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondd el neki nyugodtan; ha tényleg szeret -legalább barátként- tehát fontos vagy neki; akkor max közli, hogy nem vagy az esete, vagy valamit, hogy nem kell több neki tőled barátságnál, neki ez így tök jó ---szóval akkor utána se fog kerülni meg tojni a fejedre, hanem maradtok ugyanúgy, szóval szerintem ezzel semmit nem veszthetsz, mert ha azt mondja, hogy nem akar járni veled, még barátokként lófrálhattok együtt; szóval az még szerintem mindig jó szituáció. Ha meg ezután mégsem fog veled foglalkozni, akkooo annyit is ér, ozt kész, nem kell utána bánkódni.
2015. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az ilyet mindenképp személyesen kéne, ugye? Még véletlenül se sms-ben vagy facebookon?
2015. jan. 3. 20:04
 16/17 To7ka ***** válasza:

Ez az utolsó nagyon buta....:D Ne, ennél legyél kreatívabb. Nem csak nála, a sulidban is égő lesz ha Te csak úgy derült égből szerelmet vallasz, és arra aztán tényleg kicsi az esély, hogy egy ilyen hidegzuhanyra pozitív válasz jön(már 16 évesen is szeretik a fokozatokat, randi,ismerkedés,szimpátia,megkedvelés,és szerelem, nem egyből szerelem)

A tökéletes pillanatra ne várj túl sokat!!:) Azzal még évekig ellehetsz, azért pár héten belül lépj valami összebújósat, vagy egy randimeghívást, esetleg elejtett bókokat (ahogy írtam, nem a saját érzéseid elmesélve, hanem megemlítve, hogy szép, és kész, ennyi, tetszik Neked, és pont.. Legalább nem fognak cikizni, és másoknál még marad esélyed..):)

2015. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy kürtölje világgá? Jó, ha mondjuk összejönnek, egy idő után elterjed, meg h hallottam már ilyet, nehogy azt higgye a másik fél, hogy szégyelled, ezért nem vállalod fel őt pl iskolában; de ha meg nem ,akkor meg nincs semmi; vagy hát nem tom, ha nem megértő a lány, és nem szerelmes beléd, és pletyis, akkor elszólhatja magát az osztályban, nemtom, mennyire lenne zavaró a kérdező számára, de a szerelem az nem égő, egyáltalán. Csak egy általános érzés, majd hozzászoknak a többiek, ha nem világos nekik ez a dolog, és abbahagyják a piszkálódást, ez egy idő után elül; amúgy meg hát minek félni? Szerintem mondd meg neki; bár nem mindenki úgy gondolkodik, mint én, hogyha számítasz neki, semmiképpen nem hagy magadra, így reagálna, dehát nemtom... Hát ... Mondjuk nemtom a lány hogy néz a kérdezőre. Ja meg igen, lehetőleg személyesen szerintem , és ne az osztálytársaitok előtt, sztem talizzatok valahol, mert akkor így mindenki különben a csajszi reakcióját fogja nézni, ti meg majd pirultok majd össze-vissza, és adott esetben hülyén érzitek majd magatokat. Ez ilyen bennsőséges cucc.
2015. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!