Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel együtt voltam még régen de az nagyon gyerek "szerelem" volt. Sokszor megbántottam, megaláztam és ezek ellenére ő már 3 éve szerelmes belém de én mindig azt mondom hogy barátilag szeretem pedig ennél többet érzek. Más lányokkal jövök össze pedig őt szeretem. Csak félek hogy megint tönkremegy ha mondjuk szakítunk. Elmondjam neki hogy mit érzek? Az emberek sokszor mondják hogy mégegy ilyen lányt nem találok mint ő. Ez igaz lehet?


Előre is köszönöm:)



2015. jan. 4. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
úristen... "megbántottam, megaláztam" "mindig azt mondom hogy barátilag szeretem" ennek ellenére ő 3(!!!) éve szerelmes beléd... te pedig azon filózol, hogy vajon találsz -e még egy ilyen lányt?? ember! inkább udvarolj neki, szeresd és becsüld meg de kvára, mert az életben nem jön még egy ilyen lehetőség!
2015. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye viselkedés nem riasztotta el, távoltartási végzéssel sem tudnád levakarni, nemhogy egy szakítással.
2015. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

haha:)

ismerős .. ha szeret a lány és szereted akkor mi itt a gond??

nem fogsz még egy ilyen lányt találni aki ennyi mindent eltűr..aki ennyire szeret..

udvarolj neki, mutasd meg neki, hogy megbízhat benned mert te is tényleg szereted!!

hajrá! :)

2015. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!