Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy Londonban élő lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Londonban élő lány barátom (15 éves barátság), nem akarunk egymástól semmit, de meghívott (csak engem) magához néhány napra. Helyes döntés lenne ha meglátogatnám?

Figyelt kérdés
Párommal 1,5 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de eléggé féltékeny típus. Nálam alap a hűség. Normális ha meglátogatnám lelkifurka nélkül? Jogosan háborodik fel a párom emiatt? 36/f Minden normális választ köszönök!

2015. jan. 9. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha csak ennyire vagy kiváncsi,akkor persze,semmi rosszat nem teszel azzal,hogy kimész hozzá,attól,hogy párod van.


de én ettől függetlenül akkor sem mennék ki így nőként egyedül egy férfi barátomhoz. fontosabb lenne hogy a páromnak ez milyen érzés.

2015. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy régi barátod meghív. Véletlenül nő. Ha eddig nem volt semmi miért most lenne? Párod alaptalanul féltékeny.

Hogy helyes e meglátogatni, ezt te tudod. Ha ettől borul a kapcsolatod akkor persze, hogy nem helyes, de minden esetre egy beszélgetés pároddal szükséges.

Lánybarátod miért csak téged hívott meg? Nem ismeri a párodat? Ha nem, megértem, hogy nem hívta meg.

2015. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok furcsa, de ha annyira régi barátok vagytok, és tudja, hogy van egy komoly párkapcsolatod, akkor úgy illene, hogy a párodat is meghívja...

(mellesleg nő vagyok, és én nem szeretném, hogy a párom elmenjen. Függetlenül attól, hogy nagy szabadságot adok neki, nem zavar, ha nélkülem bulizik stb.. de ez nekem furcsa. SHa meghívjuk magunkhoz a barátait, mindig hívjuk a párjukat is. Szerintem bunkóság azt mondani, hogy: Figyelj Julcsi, te gyere, de Petit ne hozd...)

2015. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az egyel felettem írónak: Mi az, hogy megérted, hogy nem hívja meg a párját, azért, mert nem ismeri? Így nem is fogja megismerni... (meg bízhatna ennyire egy régi barátja választottjában...) - nem kötekedés, csak megjegyeztem. :)
2015. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!