Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert faj annyira a szakitas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rapidio kérdése:

Miert faj annyira a szakitas?

Figyelt kérdés

2.5 ev utan szetmentunk a baratnommel.Tegnap elott meg minden szep es jo ma pedig vege. Borzasztoan faj. Es soha nem tudom elfelejteni. A gondolat hogy mas oleli at az h masnak suttogja a fulebe hogy szeretlek nagyon faj.

Es mivel a masodik eselyben nem hiszek igy gyulolni akarom.

De hogyan lehetne valakit gyulolni akiert az eletunket is adnank? En gyulolni akarom megvetni h ne fajjon. Kerlem segitsetek ! :(

21f



2015. jan. 13. 01:31
1 2
 11/19 GrimmjoWwW ***** válasza:
utolsó, én is ugyan ezt csináltam 1 éven keresztül ^^ aztán rájöttem hogy az élet megy tovább majd találok másikat. :) ezért beszélek erről így.. ^^ ha úgy fogod fel hogy nem is akarod elfelejteni akkor szenvedj csak megérdemled :)
2015. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
nekem ez be vált: volt egy barátnőm akivel szakítottunk mert a képbe jött egy másik fiú úgy döntöttem összeszedem magam és megmutatom neki,hogy kit hagyott ott azért a másikért,egyszer azt mondta ne haragudjak próbáljuk meg újra én azt mondtam NEM,most már van egy új barátnőm akit jobban szeretek és ő is engem szóval röviden:szedd össze magad és mutasd meg neki,hogy miről mondott le és hidd el később még vissza fogja magát könyörögni csak akkor majd jól dönts
2015. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

az előttem válaszolónak igaza van

de sajnos ez mindenkivel így van,hogy ahol felejteni akarnak valakit az a valaki ott lesz felejthetetlen

2015. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Seat toledo válasza:
Sorstársak vagyunk de engem 35 év után rakott ki,úgy,hogy előtte két nappal még azt mondta a szemembe,h szeretlek!Ilyenek pillanatok alatt változnak,és nem lesz könnyű,noha velem harmadszor csinálta meg egy éven belül ( ami az én baromságom),de ha valaki menni akar,arra rá kell adni a kabátot!Semmiféleképpen ne keresd,tanulj mások hibáiból,idővel rájön,hogy mit veszített,ha meg nem,akkor az az ő problémája!Úgyh fel a fejjel,k...va nehéz lesz és gyötrelmes,de erősnek kell lenned és továbblépned ,férfi módjára!
2015. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Seat toledo válasza:
3,5 év után bocsánat.
2015. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek hat az a pshiológia h ha nem foglalkozok vele ő fog keresni?
2015. jan. 17. 17:20
 17/19 Seat toledo válasza:
Szerintem mindenképpen várj és ne keresd őt,ha igazán szeret és akar még tőled vmit,akkor keresni fog.
2015. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

3 hét után találkoztam egy lánnyal aki igaz hogy mindenkivel lefekszik az étteremben de elfelejtette felem és beleszerettem.

Csödörből vödörbe...

2015. jan. 30. 14:19
 19/19 Foxman válasza:

Engem 1,5 éve megcsalt és dobott a barátnőm 3 csodálatos év után:((.

Így 1,5 év elteltével is nagyon hiányzik és fáj :(

2021. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!