Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hagyjak el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Si. kérdése:

Hogyan hagyjak el valakit, akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyunk egyutt parommal, nagyon szeretem, elkepeszto dolgokon mentunk egyutt keresztul. De egyszeruen olyan dolgok tortennek, hogy azzal nem lehet egyutt elni. Ha tudnam, hogy o neme erez igy, nem lenne semmi gond, en majd tulelem, de o is szeret engem, hogyan menjek el ugy, hogy tudom, ugyan ugy faj neki, mint nekem...? Segitsetek, kerlek. Ebbe beledoglok.

2015. jan. 14. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el
2015. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az emberekbe vetett hitem utolsó cseppjeit szipojozzátok ki belőlem az ilyen kérdésekkel *sóhaj*
2015. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább szenvedsz tovább?
2015. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert fogalmatok sincs rola. Mikor azt irtam, hogy olyan dolgok tortennek, amikkel nem lehet egyutt elni, nem vicc vagy tulzas volt.
2015. jan. 14. 12:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Csaj vagy mi? :D
2015. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És mi honnan szopjuk ki, ha fogalmunk sincs?
2015. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És mik azok a dolgok amikkel nem lehet együtt élni? Amíg nem tudom miről van szó, továbbra is azt tudom mondani, hogy ne hagyd el
2015. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne arra gondolj, hogy most mennyire jó vele. A hosszú távú boldogságodat is vedd figyelembe.
2015. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miután eleget szenvedtél és nem bírod tovább, akkor fogod tudni ott hagyni. Próbáljátok megoldani.
2015. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A tobbseg azert van itt h segitsen..

Lehet el kene mondanod mik azok a dolgok..ugyis nevtelenul megy..

2015. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!