Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hagyjak el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Si. kérdése:

Hogyan hagyjak el valakit, akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyunk egyutt parommal, nagyon szeretem, elkepeszto dolgokon mentunk egyutt keresztul. De egyszeruen olyan dolgok tortennek, hogy azzal nem lehet egyutt elni. Ha tudnam, hogy o neme erez igy, nem lenne semmi gond, en majd tulelem, de o is szeret engem, hogyan menjek el ugy, hogy tudom, ugyan ugy faj neki, mint nekem...? Segitsetek, kerlek. Ebbe beledoglok.

2015. jan. 14. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem lehet vele együtt élni. Csinálj úgy, mintha felnőtt ember lennél.
2015. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mert nem mondod meg neki, hogy változtasson? És ne gyere olyan kifogásokkal, hogy nem lehet meg félsz... ha nem félsz szakítani akkor ettől se. Mond meg neki.
2015. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Alkohol, koko, agresszio. Mikor tiszta, akkor semmi baj nincs. Es egy eve probal kiszallni, a pia mar ugyahogy eltunt az eletunkbol, de emiatt eppen az elvonasok miatt vannak gondok. Ingadozik a termeszete, egsyzer ezt akarja, egyszer azt, ha nem ugy jon ossze valami, ami a kedve szerint van, bekattan. Mindennek ellenere szeretem, o is engem, mellette akarok lenni, segiteni neki, hg rendbejojjon, de egyszeruen neha elkepesztoen sok...
2015. jan. 27. 11:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezen te nem fogsz segíteni, akármennyire is szeretnéd. Szakembert igénylő feladat.
2015. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!