Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha még 20 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még 20 évesen nem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnya lánynak, vannak udvarlóim is..de valamiért eddig még egy pasiban sem találtam meg azt a plusz dolgot, ami miatt úgy gondoltam volna, hogy vele érdemes komoly kapcsolatban belemenni..Meg én úgy gondolom, hogy még kicsit élnék,utazgatnék, nem érzem úgy hogy készen állnék egy komoly kapcsolatra..Májusban leszek 21 éves.. ez szerintetek gáz?

2015. jan. 15. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen nagyon gáz,mit szóljon az aki 35-40évessen egyedül él?
2015. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem gáz b*meg hidrogén :D

am ha te úgy érzed akkor gáz, ha nem akkor meg nem

2015. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#7 Azért van, mert még nem találkoztál velem! :D


23F

2015. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz inkább szokatlan és ritka.

Mégis, hogy lehet, hogy egy komolyabb kapcsolatra sem neked kellett senki?? Szerintem más baj is van ot... 19 éves vagyok és 2 komoly kapcsolatom volt, pedig én is nagyon válogatós vagyok. Később hátrányod származhat a tapasztalat hiányból.

2015. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*ott :)
2015. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Más baj is van ott?
2015. jan. 15. 20:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak az a baj veled, hogy nagyon válogatós vagy. Te ismered magad, neked kéne tudni, hogy mégis mi.
2015. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!