Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (tanácstalan vagyok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (tanácstalan vagyok)

Figyelt kérdés

A lényeg van egy lány akivel régóta beszélgetek és tetszik is nagyon, sőt voltunk is már együtt. Szinte mindennap beszélünk. Elhívtam valahova először azt mondta, hogy benne lenne ha nem jön közbe semmi, de másnapra szinte minden megváltozott mintha lekoptatna.

Beszéljek vele róla vagy hagyjam az egészet?(nem vagyok az az erőltetős nyomulós típus)



2014. dec. 3. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig jobb, ha tisztán látod a dolgokat, mint ha nem teszel semmit, és eszed magadat, hogy vajon mi lehet a baja.
2014. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Távolság tartó lett, eddig minden időpontot lemondott. Az egész csak így hirtelen történt egyik napról a másikra. Egyszerűen már nem tudok eligazodni rajta. Az ilyen dolgokat viszont úgy gondolom jobb személyesen megbeszélni.
2014. dec. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!