Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék magamnak valakit?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon félénk vagyok. Nehezen nyitok, és nem járok sokat el itthonról. Egyébként lány vagyok, 20 év körüli, komolyabb kapcsolatom eddig nem volt. Nem mondanám magam rondának, de nem vagyok feltűnő szépség se, inkább kis aranyos, kölyökképű lányka. Leginkább azt várom,hogy más kezdeményezzen, mert úgy már könnyű, de hát ez nem túl szép dolog, igaz?

2015. jan. 16. 22:21
 1/10 opened paradise ***** válasza:
Neten?
2015. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A net ideális terep. Nekem meg amúgy is a csendesebb lányok jönnek be :) Ismerkedünk? :D
2015. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19 vagyok fiú ha gondolod ismerkedhetünk ..itt vagy FB-on te döntsd el :)
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
A társadalmi elvárások értelmében a férfinek kell kezdeményeznie. Azonban a nőtől is elvárnak néhány jelzésértékű dolgot. Talán nem muszáj túlzottan feltűnőnek lenni, de egy kicsit nyitottabb is lehetsz. Egyébként ismerősökön, baráti társaságon belül a legkönnyebb társat találni. Ugyanis ha valakivel sokat együtt vagyunk idővel akaratunk ellenére is megkedvelhetjük persze, ha hajlandóak vagyunk megismerni (van természetesen ellenpélda is).
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kavartál már pasikkal?

Napközben hol szoktál lenni?

2015. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik régióban laksz? Ha közel hozzám, akkor ismerkedhetünk.
2015. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira félénk vagy ... akkor elég, ha keresed a srác tekintetét, legyél bárhol. Ha elengedsz egy mosolyt, az már mindenképpen jelzés értékű neki. A társaságban való ismerkedést felejtsd el, mert kicsi a választási spektrumod, csak abból tudsz választani, ami akkor és ott éppen van, az pedig nem előnyös.
2015. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tessék mintha nyert ügynek tűnne .
2015. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. a netes ismerkedéstől kicsit félek, sok itt a furcsa alak, nem nagyon bízom ilyesmiben. Megpróbálok kicsit nyitottabb lenni:)

Igen, volt már pár nem túl komoly dolog, de amikor gy érzem valakibe beleszeretnék, akkor csak nem jön össze.

Egyébként egészen meglepő ez a sok ismerkedős ajánlat. Aki szeretne azért írhat üzenetet:)

2015. jan. 16. 22:32
 10/10 opened paradise ***** válasza:
23%

Igen,ez veszélyes terep mindkét oldalról nézve,de vannak normális emberek is.

Viszont szerintem jobban jársz,ha nem olyanokból válogatsz,akik megtalálnak minden kérdés alatt.

2015. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!