Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy olyan lányba szerettem bele, aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Tudom, óvodás kérdés, de mégis fel szeretném tenni, mert szeretnék olyanokkal beszélni, akik már éltek meg hasonlót.


Szóval nem akarom, hogy megcsalja velem a párját, mert az nem fér bele nekem, plusz utána nem tudnánk hosszútávú kapcsolatot fenntartani ilyen alapokkal. És nyilván én örülnék a legjobban, ha egy-két egyéjszakással el tudnám felejteni, de nem tudom kierni a fejemből. Nyilván nyitva tartom a szemem, nyitott vagyok, de csak ő van előttem. Ti hogy küzdöttetek meg ezzel? 20/F



2015. jan. 18. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Valahogy tudasd vele, mert mindig jöhet más is, és beelőz téged. Az élet ilyen, ha akarsz valamit tegyél érte ne várj, mert ha csak vársz, tutti jön valaki és elviszi előled. Ha meg a párját akarja, úgyis vele marad, és max. udvariasan kikosaraz. de legalább akkor is tovább léphetsz. gondold el, varsz egy csomo idot, aztan beprobalkozol, es kiderul, hogy max. a haverod akar lenni....

De az a csajoknak nagyon jól esik, hogyha bejönnek valakinek, az sosem sértő, inkább pozitív.

Hajrá vallj szíínt! Lehet gáz a kapcsolata, és te kellesz, hogy elkezdjen kilépni belőle.

2015. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!