Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néha törnek rám ilyen elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha törnek rám ilyen elég perverz érzések ezek ellen mit tegyek? Mit tegyek hogy ne a rossz utat válasszam? Szeretem a barátom és nem akarom elvesziteni, de a fantáziám ettől erősebb össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Nagyon boldog kapcsolatban élek, érzem hogy szeret a barátom, távkapcsolatban vagyunk lassan 3 hónapja de én kénytelen lennék őt megcsalni, mert szeretem meg ő is engem nagyon! Szóval Én az a nagyon rendes aranyos lány vagyok, nincsenek barátaim, nem megyek ki sehova, (lenne rá lehetőségem) itthoniak is küldenek hogy menjek szórakozni, magamról én olyan nagyon jó lelkű nagyon jó szivű lány vagyok, ha én szeretek akkor én tényleg tudok szeretni. Csak van egy két dolog amit nem értek meg magamon eddig mindig vissza fogtam magam mindenben nehogy barátomat megsértsem, volt ez a kapcsolat előtt is egy kapcsolatom de ott is a fiú nagyon vissza fogott, most meg olyan dolgok vannak a fejemben amiket nem értek meg magamon, mintha most tombolnék, most lennék egyféle kamasz korban. Miért tör rám néha olyan érzés hogy mindenkivel lefeküdnék? Buliznák és szórakoznák? Szerelem nélkül? Keveset inni,járni az éjszakákat,haverokkal,lányokkal,bulizni,mindent kipróbálni,világot látni,az utcai élet! De ám csak ritkán jön rám ez az érzés vagyok régen ritkábban jött rám,mostmár napi szinten és én nem akarok rossz útra térni,nem akarok inni sem,bulizni sem,komoly kitanult nő akarok lenni,segitsetek nem akarom a barátomat sem elvesziteni mert szeretem meg ha most el vesziteném és buliznák kalandoznák biztos vagyok abban hogy megbánnám hogy őt elveszitettem... lassan betöltöm a 18-at vagyis 5 hónap múlva és akkor költöznék is hozzá,komoly kapcsolatban vagyunk és elég jól ismerjük már egymást.. Segitsetek,mit csináljak? nagyon össze vagyok zavarodva! Megcsalni meg nem lennék képes!

2015. jan. 19. 01:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, hol vannak itt a perverz érzések?

Abban semmi rossz nincs, ha néha elmész bulizni, és iszol egy kicsit. Még 18 sem vagy, mikor kéne, ha nem most? Most van itt az ideje, ez természetes dolog. Most éld ki magad, ha már férjnél vagy és gyerekeid lesznek, nem lesz rá időd.

Élj, bulizz, ez nem jelenti azt, hogy részegre kell innod magad. Mert van párod, nem kell elásd magad.

Jaa, és 18 évesen baromira korai még összeköltözni...minek, hogy mosd a sz@ros gatyáit?:) Ráérsz még. Élj...most van itt az ideje:)

43/N

2015. jan. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, hogy közbeszólok, egyszerűen muszáj közbeszólnom, igaz ugyan semmi köze a kérdéshez és ezért nyugodtan le is kehet pontozni.


Viszont könyörgöm, te; önmagát tökéletesnek beállító leányzó, tanuljál meg szépen beszélni, vagyis írni, mert ahogy írsz egyszerűen "báncsa a szemem." Ne -nákoljál!

Buliznák és szórakoznák helyett buliznék és szórakoznék.

2015. jan. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ha így gondolkodsz, neked nem való a távkapcsolat
2015. jan. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Költőnő? ***** válasza:
miért kéne partir*bancznak lenni attól h néha eljársz szórakozni? Nem csak végletek léteznek. Sőt, a végletek ritkán jók. Kamasz vagy, menj élj, de ésszel. Ettől nem leszek rosszabb ember. Attól h elmégy táncolni va biliárdozni, az nem egyenlő azzal, h hullarészegen mkinek szétteszed a lábad.
2015. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

12-es, jol irtad!


ugy irsz, mint akinek mentális betegsége van....


"de én kénytelen lennék őt megcsalni, mert szeretem"


"De ám csak ritkán jön rám ez az érzés vagyok régen ritkábban jött rám,"

2015. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tájszólás miatt van, én nem Magyarországi vagyok,ezt barátom is észre vette,ahol élek mindenki itt így ír :) .Lehet hogy maradok az itthoni skyp előtt :) Nem nekem való a bulizás,nekem a barátom mindennél többet ér,szeretem és nélküle nem megyek bulizni,majd megbeszélem vele ha össze költözünk menjünk el együtt :) Vele mégis jobb,meg biztonságban érzem magam mellette,szerintem így helyes,és én így döntöttem,köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. jan. 19. 11:18
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Neked mit jelent az, hogy "bulizás"? Hol és mi történik egy bulizáson?

2015. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hajnalig kimaradozni,barátokkal haverokkal össze ülni iszogatni,majd elmenni egy jó bulizó helyre és ott tombolni,táncolni... Hajnalba haza buszozni,vagy valakinél ott aludni...
2015. jan. 19. 12:51
 19/19 anonim ***** válasza:

És ebben mi olyan "rossz", "bűnös" dolog?

Szerintem semmi.

2015. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!