Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? (minden lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melcsii29 kérdése:

Kit válasszak? (minden lent)

Figyelt kérdés
Van most egy csodálatos barátom akit nagyon szeretek..4 hónapja vagyunk együtt..de egyik nap a volt baratom visszajott az életembe és közölte hogy szeret és már egy éve szeret és nem tud elfelejteni..és én sem tudtam őt mert egy picit mindig is szerettem..most 2 embert szeretek így egyszerre..és nem tudOM mégis mit csináljak..ti mit tennétek a helyemben?esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? köszi a normális válaszokat előre is 19/L

2015. jan. 23. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elfelejtetted volna nem lennének érzelmeid az exhez, akkor a közeledése nem hatott volna rád. Így ez azt jelenti, hogy valójában az exhez most visszahúz a szíved és őt szereted. Nem pedig mind a kettőt. Ha maradsz a jelenleginél úgyis eszedbe fog jutni folyton az ex, hogy majdnem szakítottál nem lenne a régi a kapcsolat. De valld be, így visszavágysz az exhez.

Vagy senki, vagy az ex.

2015. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mostanival maradj.miért játszanád el hisz a másik csak a múlt.én nem nézek meg újra egy filmet kétszer.kapcsolatba is ez a helyzet valami ért vége lett biztos volt oka nem csak viccből
2015. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Tartsd oda egszer az egyiknek, utána a másiknak. Lehetöleg naponta többször. Csak te járhatsz jol!
2015. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd amelyiket el tudod magad mellett képzelni holnap, holnapután és azután. Akivel jobban érzed magad, akivel szívesebben vagy együtt. Akin többet jár az agyad és akihez a tested is jobban húz. És aki mellől nem gondolsz a másikra. Ha ilyen nincs akkor egyiket se.
2015. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus eset... Ilyenkor talán idézzed fel, hogy min vesztetek össze, és miért szakítottatok. Ezután gondolt át, hogy valóban az ex pasid kell-e, vagy az új "csodálatos barátod". Ezt mérlegelned kell, hogy melyikkel jársz jobban, de egyet ne feledj: A külső, a kinézet nem minden.
2015. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!