Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek fer egy parkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fer egy parkapcsolatban, hogy a ferfi otthon a kisujjat sem mozditja?

Figyelt kérdés

En 21 vagyok a volegenyem pedig 27. Egyutt lakunk. En marciustol kezdek ujra dolgozni, o viszont szinte minden nap reggel 6-tol este 5-6-ig dolgozik. Nyilvan szo nelkul fozok neki mindenfele finomsagot minden nap es elmosogatok es takaritok. Szeretek gondoskodni rola es becsulom amiert ennyit dolgozik ertunk. DE... Mi lesz ha en is ujra munkaba allok? Mit szoljal az olyan kijelenteseihez, hogy ez meg az a no dolga es, hogy milyen jo lesz majd ugy fogunk mindig elni, hogy o megmondja mit akar enni mire hazaer en meg megcsinalom. Amikor rakerdezek, hogy most viccel vagy mi van, mert nem tudok kiigazodni rajta, hogy most komolyan gondolja, hogy en majd munka utan is minden egyes nap az o utasitasait fogom vegrehajtani itthon, mint egy robot?! Akkor nevetve valaszol, hogy nem viccel ez igy van...

Most pl. Beteg vagyok hoemelkedessel, tegnap is foztem neki mire hazaert. Mivel ebben az uj lakasban 2 db tanyerunk van egyelore, mondtam, hogyha ker palacsintat oblitse mar el azt a tanyert amirol evett amig en is megeszem az enyemet. Erre kikerekedett a szeme es odebb tolta a tanyerjat... En nem akarom, hogy hozzam vagja majd egyszer, hogy nem tudok fenntartani egy haztartast, egyszer ketszer igy is megkaptam, hogy lusta vagyok, pedig azert tenyleg mindent megcsinalok szerintem. Nem akarom, hogy ilyen alarendeltkent tekintsen ram. Szerintetek?



2015. febr. 3. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen teszek tönkre egy kapcsolatot, de 21 évesen többet és jobbat érdemelsz ennél. Lehet, hogy ő nem bunkó, hanem így nevelkedett, de ez akkor is nevetséges. Próbáld megbeszélni vele, adj neki időt változni. Ha semmi javulást nem tapasztalsz a részéről, hagyd el, akkor is, ha nincs más. Ebből így semmiképpen nem lesz boldog jövőd, legalább adj egy esélyt annak, hogy valaki mással megtaláld.
2015. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, és te mit válaszolnál a saját kérdésedre? Tegyük fel, olvasol egy ilyen kérdést itt a gyakorin. Mit válaszolsz? Neked ez belefér egy párkapcsolatba?


Én értem, hogy "egyébként minden jó", és "csak ennyi" miatt nem szakítanál vele. Vicces is lenne, kérdeznék az ismerősök, hogy na és, miért szakítottál vele? Mert nem mosogatott...


De ha jobban a dolgok mögé nézel, akkor látod, hogy itt nem egyszerűen arról van szó, hogy mosogat-e, vagy sem. Nem tisztel téged. Boldoggá akarja tenni a hercegnőjét? Komolyan? Akkor miért tartja mégis Hamupipőkeként?


Az a baj, hogy megalkuvó vagy, mert "még ez is jobb, min a semmi". Aztán hozzámész, lesz két gyereketek, ő továbbra sem segít semmiben, te meg tönkremész bele, és akkor már a két gyerek is sérül.


Van egy másik opció, ami ugyan elsőre nehéznek tűnik, mert ki kell lépni a komfortzónából, de szerintem ennyivel tartozol magadnak. 21 éves vagy, előtted az élet. Találhatsz még olyan pasit, aki nem házvezetőnőt lát benned.

2015. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És ő úgy gondolja, hogy attól lesz boldog a "hercegnője" hogy kiszolgálja a hercegét, aki igazából egy óriáscsecsemő?

Ha a férfi dolga eltartani a családot, akkor a nőnek nem kell dolgozni menni, vezetheti a háztartást, neveli a gyereket. Viszont ha a nőnek is van állása, akkor a házimunkát is meg szokás osztani. Vagy ha olyan jól keres, akkor vegyetek fel egy házvezetőnőt. De szerintem te is úgy gondolod, hogy ez így nem normális dolog, különben nem írtad volna ki a kérdést.

2015. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem viselnék el egy ilyen férfit. simán kidobnám ennyiért.

az én párom mindig mindent megcsinál. mosogat, főz, mos, porszívózik a kedvemért. felváltva csináljuk.

de már láttam olyat is, hogy azt mondta a férj hogy nem kell neki távirányító, mert majd a felesége kapcsolgatja neki a tv-n a csatornákat, ha mást akar nézni. :D az ilyet kibsznám mint macskát szarni. :D

2015. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14-es, micsoda ötlet, mekkora forma az az ember :D
2015. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
:)) erdekes.. Tegnap este megkertem ujra, hogy mosogasson el es nemhogy egy tanyert, hanem mindent elmosott ami ott volt. Aztan kerdezte mi lesz vele ha dolgozni fogok en is. Hat, mondom pont ezt akartam mondani, hogy akkor te is be kell segits ha eppen te leszel itthon hamarabb. Erre aztmondta ugy lenne a legjobb, ha en csak 4-5ig dolgoznek, hogy mire hazaer fozhessek, de ha kell majd segit. Ma pedig megkert, hogy ne csinaljak kajat, majd ha hazaert fozunk egyutt... Talan eszbe kapott?! Nehezebbnek hittem:)
2015. febr. 4. 06:05
 17/18 anonim ***** válasza:
hát reméljük hogy így marad a későbbiekben is.
2015. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Remélem komolyan gondolja, és nem csak átmeneti dolog ez nála.
2015. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!