Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy 20 éves srác....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 20 éves srác. Szerintetek lehet esély hogy több legyen mint barátság? 15/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2015. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is hinnéd hány sikertelen huszonéves srác van, akiknek nem jött össze a korosztályukkal, aztán "ha nincs ló, jó a szamár" logikát követve mindenféle kislányt szednek fel. Megjegyzem egyszerű, csak el kell hitetni velük, hogy milyen érettek és különlegesek, a kis naívak meg egyből benyelik ezt a kamu szöveget, utána meg terpesztenek is. Ha én most elmennék egy középiskola 9. vagy 10. osztályába és kinéznék egy lányt, akkor esélyes, hogy a fent leírt sablonszövegekkel simán fel tudnám szedni, hacsak valaki meg nem tette már, ami szintén esélyes, ugyanis a trükk az egészben csupán annyi, hogy a lány egójára kell ráapplikálni és, miután már kellően elhitte, hogy ő a világ közepe már az enyém és, akár a puszitől kezdve a seggből-szájba dolgokon át bármire rávehetem.
2015. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha, egy körre biztos jól fogsz jönni neki.
2015. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a kedves 15.33-as válaszoló oly tapasztalt a lányok/nők terén, kisujjból leírja ám itt a dolgokat a kis macsó!

Röhej. :D


Kérdező: Simán van esély rá, főleg ha a fiú a kicsit "mókás" kedvű húsz évesek közé tartozik.

15 voltam, amikor összejöttem az akkor 20 éves barátommal, el sem hittem, legjobb döntésem volt, hogy elfogadtam a randi-meghívását..4 éve együtt vagyunk.

Ha a tisztelet megvan közöttetek, akkor minden jó lehet..

Persze először normális, hogy benned van a félelem, túl fiatalnak tart, de nem kell aggódni. ;)

2015. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4/4 Köszönöm a biztatást! Mindenkinek köszi a válaszokat! :)
2015. febr. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!