Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a tapasztalaitok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalaitok az Idősebb nő - fiatalabb férfi felállásban? Mennyire működhet, lehet tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiatalabb fiúval. Ő 20 éves és nemsokár 25. Mindig is az idősebb fiúkat szerettem és csak velük léptem párkapcsolatba ,de most itt van ő...tetszik nekem és vonzódom hozzá ,(és nála is ez a felállás. )de nekem új ez az egész és félek.

20+ éves lányok ti voltatok ilyen helyzetben? Lehet egy ilyen kapcsolatnak hosszútávú jövője?



2015. febr. 6. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Azok a nők akik szexuálisan aktívak fiatal és középkorukban azok maradnak idősebb korukban is."

Nos, ez erős általánosítás, és korántsem helytálló. Egy bővérű szeretőm 42 évesen esett át a kapuzáráson, a feleségem pedig, aki szintén nem a halvérűségéről volt híres, 50 évesen.

Amúgy 56 éves vagyok, és értelemszerűen a baráti köröm is hasonkorúakból áll. És bizony (noha nem szoktuk kibeszélni a hálószobatitkokat) az elejtett megjegyzésekből nagyon sokról tudom hogy miféle gondok vannak otthon.

Természetesen magam is tisztában vagyok vele, hogy az öregek otthonában is előfordul a szex. De a kulcsszó ez esetben az "előfordul".

Az anyósodat meg csókoltatom, de nyilván ő sem naponta, vagy heti kétszer fogadta a hódolóit. Miképp a feleségem is: Megkívánja olykor, de ezek a felvirágzások leginkább csak a telihold idejére szorítkoznak, amikor beindulnak a hormonok. Máskor nehezen, max heti egyszer tudom tűzbe hozni, pedig amúgy imádjuk egymást.

Azt mondod, a nők élnek tovább. Így igaz. Csakhogy ebben jelentős része van annak a ténynek is, hogy a férjeik túl korán kényszerülnek kapicányra. :))

2015. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
És még valami idekívánkozik. Alig hiszem, hogy csak az én közvetlen ismerőseim, barátaim körében látható, hogy az ötvenes férfi, ha ad magára, még igencsak sportos tud lenni. Természetesen sok pasi cipel sörpocakot de a hasonló korú hölgyek esetében gyakoribb a túlsúly, az elhanyagoltság.
2015. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nálam mindig telihold van,mert állandóan kívánom a párom olyan szinten,hogy még magam is sokallom.Örülök ha néha képes vagyok egy nap szünetet tartani! 49/N
2015. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond. Én 12/F voltam, amikor összejöttem a párommal. Ő akkor volt 24/N. 5 éve boldogan együtt vagyunk. 14. születésnapomon hozzá költöztem (a jogi tisztaság érdekében, addig aktus sem történt). Decemberben a nagykorúsítási kérelemnek köszönhetően a 17. születésnapomon összeházasodtunk, valamint márciusra ki van írva a gyerkőc.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!
2015. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi ^_^
2015. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!