Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mackos vagy kockás hasú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackos vagy kockás hasú férfit választanátok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2015. febr. 9. 21:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
mackós és egy nagy kockával 27L
2015. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Kockás hasú van. De nem ez alapján választottam.
2015. febr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

9:


A lényeg, hogy találok magamnak mindig izmos, szálkás vagy átlagosan jó testű férfiakat és csak ez számít. Kitalálhatsz minden kamu hülyeséget nekem, hogy "de hát akkor nekem is nagyon sportosnak kell lennem", de ez hülyeség. A valóság nem így megy. A lényeg, hogy akármilyen is vagyok, találok-e magamnak mindig izmos, szálkás férfit? A válasz az, hogy igen. Kész.

2015. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
Van a netten egy xy oldal véleményt kérdeztünk (én=Kockahas)(haverom=sörhas) 10 lányból 2 mondta a kockahasat hogy az jobb végén kicsit meglepődtem hogy nem is annyira jó dolog ez a kockahas!!
2015. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 VaLaKiki9999 ***** válasza:
bárki bármit mond a mackos a legjobb :D imádom oda vagyok érte *-----* <3
2015. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, hogy a "mackós" alakot szexinek tartó lányok véleménye hogy megváltozik, mikor élőben is látnak egy kockás hasat. :D


De ha ennyien szeretik a zsírt, akkor azt hiszem félre is teszem ezt a 12 évnyi sport múltat, tök felesleges. :D

2015. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Érdekes módon, annak ellenére, hogy "mackós" vagyok én is, soha nem nézett rám egy lány se 21 év alatt. Valami itt nem stimmel...
2015. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 DFGHJKL válasza:

Az a lány, aki azt állítja, hogy nem szexi a kockahas, az hazudik.

Én is inkább a mackósabb férfiakat szoktam megfigyelni, és ők jönnek be nekem, de ez már csak azért van, mert a saját kinézetemhez, stílusomhoz és egyéniségemhez választok. Ettől függetlenül megjegyzem a barátnőimmel ugyanúgy, hogy "úha... de jó teste van!" Az óriási, eres izomzatot már én sem tartom normálisnak, de azért mert az nem természetes. A szép, ápolt izomzat szexi, de mindenkinek van valami, amit különösen szeret.

2015. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 VaLaKiki9999 ***** válasza:

aki azt mondja hogy uu ezeknek csak itt tetszik a mackó has élöben nem nem elárulom NEM

nekem élöben is csak mackó hasú pasim volt és csak rájuk hajtottam a kocka hasuakra nem is néztem rájuk :(

2015. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!