Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatfuggo vagy betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfuggo vagy betegesen szeret?

Figyelt kérdés
Baratsagextrakal kapcsolatban vagyunk tobb mint egy eve. Ma meg kerdeztem tole hogy mit akar tolem baratkozni vagy kapcsolatot. Azt valaszolta erre hogy tobb mint baratsagot. Mert fel hogy meg csalom...Amikor szakitottam vele folyamatosan zaklatot ide jott hozzank. Fel is hivot vagy 40x 10perc allat. El kezdte szoritani a nyakam csak hogy ne hagyjam el ne tiltsam le. Avval fenyegetozik hogy meg oli magat ha nem veszem fel a telefont. Konyorgot hogy ne hagyjam el legalabb baratok maradjunk meg. Legalabb egy heten egyszer talakozunk segitsuk egymast mindenben. MA egy rajzot dobott a posta ladaba rajzot egy eger csaj csokolta a masik egeret. Sokszor meg hiv moziba, eterembe es sore vagy felesbe fizetjuk. Vagy csak spontan en. El is szokott magaval hivni kutyat setaltatni stb... Amikor menni akarok toluk akkor mondja hogy meg egy kicsit maradj. Bocsi a Helyes irasi hibakert...Tovabbi szep estet kivanok mindenkinek.

2015. febr. 16. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Köszi Neked is szép estét szerintem a helyesirást még kicsit gyakorold ,de ez szeretetre utal még ha beteges is
2015. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!