Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyik pillanatról a másikra betegesen féltékeny lett hogyan gyürte le?

Figyelt kérdés
Hónapok óta küzdök vele,és egyszerüen nem tudom legyürni.Szeretném ha elmulna de sokszor a fejem elkalandozik és képzelödik h párom talán megcsal.Bízok páromban bár volt egy két dolog ami talan ide juttatott.Mindig mástol tudtam meg ha valami pletyka keringett körülötte meg egy lány körül.Tudom nem nagy dolog,de csalodtam benne es ugyerzem megalázott h más hülyének nézett.Szeretem és tudom h nem csalna meg.Szeretnék normális lenni mint régen.Pár hónapja vagyok ilyen féltékeny :( próbálok küzdeni de talán valaki tud megoldást.Van aki meggyogyult ebböl?
2015. jan. 23. 11:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szeretném ha ujra minden jó lenne köztünk.De csak az jár a fejemben és rettegek ha társaságba megyünk hogy vajon most mit tudok meg.Mindig öszinték vagyunk,én legalábbis.Csalodtam benne és nem tudom néha eldönteni hogy tényleg öszinte-e velem.
2015. jan. 23. 11:22
 2/13 anonim ***** válasza:

"Szeretem és tudom h nem csalna meg."


Bár amit mondok, azzal megnyugtatni nem foglak de az utóbbira mérget sose vegyél.

2015. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vége lenne a világnak? Azt hiszed, örökre egyedül maradnál? Hogy nem lenne más ember,akinek valaha is kellenél?


Válaszolj ezekre és rájössz a megoldásra.

2015. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez is bennem van,mert ha vége a munkának és hazajövök hideg vagyok vele mert az a tudat motoszkál bennem mivan ha pont ma volt mással.Tudom h nagyon nagyon kicsi az esély arra h valaki éveken át hüséges legyen és minden naptól félek mivan ha pont ma volt.
2015. jan. 23. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Fu, ez azért meredek. Szerintem itt inkább Veled van baj, az önértékeléseddel. Legalább is én, ha párom nem ad rá okot (és te azt írtad, hogy nem adott), akkor nem féltékenykedek feleslegesen, mert se Neki, se Nekem, se a kapcsolatunknak nem tesz jót. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy mi van.


A másik, hogyha annyira más nőkkel akarna lenni, szerintem nem veled lenne kapcsolatban.

2015. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt mind tudom,de valoban magammal van a baj és ezt tudom is.Adok magamra és páromat sokszor megleptem valami kis lenge rucival pl ugy vártam haza,több ilyen alkalom volt és amikor orákig igy mászkálok és semmi tudomást sem vesz rolam h vajon miert vagyok olyan ruhában?az önbizalom rombolo,hogy tudnam magam erösiteni?Ö nem érezteti velem h nö vagyok.
2015. jan. 23. 11:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Logikának lekell győznie, oktalan érzelmeket.
2015. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbáltad már megbeszélni Vele is ezeket? Így elmondani, ahogy ide leírtad? Mert abból amit most írtál, valszeg nem Veled van a baj..

Mi nem tudhatjuk, hogy mi nem OK a kapcsolatotokban, csak találgathatunk, de annak meg nincs értelme. Le kell ülnötök és meg kell beszélnetek. Ennyi.

2015. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Leültünk már de pár napig jó minden és ugyanugy egyhangu lesz minden..Egyhangu minden napunk.Annyi mindent megteszek érte de nem érzem h ö is ezt tenné.Pedig egy kapcsolatért minden egyes nap küzdeni kell idézöjelben és nem szabad hagyni h ellaposodjon.Ö ezt nem érti meg
2015. jan. 23. 11:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi volt a pletyka? Mi tortent valojaban? Lefekudtek a lannyal? Vagy csak talalkozgattak? Ezeket probald ellenorizni valahogy.Igazabol mindketto gaz. En kirugnam a helyedben. Veled mindent megtehetnek? Sajnos itt nem beteges a feltekenyseged, hanem jogos. Itt nem Veled kell csinalni valamit. N
2015. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!